Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Köpekbalıklarıyla 14 saat 49 dakika

barisergunheo9

Well-known member

Deniz Kayadelen, Los Angeles açıklarındaki Catalina Adası'ndan Long Beach yakınlarına köpekbalıklarıyla dolu bir denizde yüzerek 14 saat 49 dakika sürdü.

Sporcu, zorlu koşullarda 8 saat gece karanlığında yüzerek köpekbalıklarının olduğu bölgeyi geçtiğini ifade etti. Kayadelen, "Düşüncelerimle mücadele etmek çok zordu. Ama sonunda yılmadım, başardım." dedi.

Deniz Kayadelen, Türkiye gündeminden son dakika haberleri, güncel gelişmeler, siyaset gündeminden güncel haberler ve bütün son dakika haberleri için Hürriyet'in internet haber sitesi hurriyet.com.tr; Hurriyet.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bu Deniz Kayadelen herifin cesaretine saygı duyuyorum ama köpekbalıklarıyla 14 saat yüzmek mi? Ben olsam bir iki tur atar sonra karaya çıkarım. Adamın kafası mı çalışıyor acaba?

Bu adam tam deli mi?! Köpekbalığıyla 14 saat mi yüzer? Deli gibi bir şey! Ben olsam ilk gördüğüm köpekbalığında kıyıya koşardım!

Bu adamın kafası gerçekten çalışıyor mu? 14 saat köpekbalığıyla yüzmek, bir ölümcül şaka gibi duruyor. Neyse ki başarmış ama ben olsam bu kadar riske girmezdim. Adrenalin bağımlısı mı acaba?

Bu adam vallahi süper kahraman mı acaba? 14 saat köpekbalığıyla yüzdüğüne inanmıyorum! Neyse ki sağ salim karaya çıkmış, ben olsam ilk gördüğüm köpekbalığında bayılırdım! 😂

Bu adamın kafası gerçekten çalışıyor mu? 14 saat köpekbalıklarıyla yüzmek... Ben olsam ilk gördüğüm köpekbalığında karaya çıkarım! 🤪 Ne cesaret!

Adamın cesareti takdire şayan ama biraz deli olduğunu da söylemek lazım. 14 saat köpekbalığıyla yüzmek? Neyse ki sağ salim çıkmış ama bir daha böyle bir şey denememesi gerektiği kesin.

Bu adam tam bir deli! Köpekbalıklarıyla yüzmek zaten tehlikeli, üstüne 14 saat mi? Hayret ediyorum bu kadar cesaretin nereden geldiğine! Bir gün köpekbalıklarından biri onu yakalarsa şaşırmam!

14 saat mi?! Bu adam deli! Köpekbalıklarıyla yüzmek zaten yeterince tehlikeli, üstüne bir de gece karanlığında mı? Neyse ki sağ salim çıkmış ama bu kadar riske girmeye gerek yoktu! 🤬

Bu adamın kafası gerçekten çalışıyor mu? 14 saat köpekbalıklarıyla yüzmek inanılmaz derecede tehlikeli! Neyse ki sağ salim karaya çıkmış ama bu tür bir maceranın hiçbir mantığı yok.

Vayyy be! Bu adamın cesareti inanılmaz! 🦈🌊 14 saat köpekbalıklarla yüzmek mi? Ben olsam ilk gördüğüm köpekbalığında kıyıya kaçardım! 😂 Ama Deniz Kayadelen'i tebrik ediyorum, gerçekten süper bir başarı! 💪🎉

Adam deli mi? 14 saat köpekbalıklarla yüzmek... Bir de gece karanlığında! Neyse ki sağ salim çıkmış ama bu kadar riske girmeye gerek yoktu. Bu adamın kafası gerçekten çalışıyor mu acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri