Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koray Group

bullvar_katip

Administrator
Koray Holding AŞ ya da Koray Şirketler Grubu, Türkiye ve birçok ülkede faaliyet gösteren holding kuruluşu. Müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme, anahtar teslim inşaat, şube yenileme ve restorasyon, proje yönetim, tesis bakım ve sigorta aracılık hizmetleri alanlarında uzmanlaşmış bir şirketler grubudur. 1956 yılında Ankara'da kurulmuştur. Koray İnşaat Koray Holding bünyesinde 1956 yılında kurulan Koray İnşaat bugüne kadar milyonlarca metrekarelik inşaat projesinde "yüklenici" olarak yer aldı. Koray İnşaat’ın genel merkezi İstanbul’da olmak üzere Rusya, Ürdün, Kazakistan, Suudi Arabistan, Umman, Azerbaycan ve Libya'da faaliyet gösteren bölge direktörlükleri bulunmaktadır. Koray İnşaat'ın yönetim kurulu başkanlığını Selim Koray yapmaktadır. Şirket; çok katlı ofis binaları, kamu binaları, ticaret merkezleri, lüks konutlar, 5 yıldızlı oteller, eğitim tesisleri, sanayi tesisleri, eski yapıların restorasyonu, bankacılık ve finans sektörüne ait bina ve tesislerin inşası gibi büyük ölçekli projelerde hizmet vermektedir. Koray İnşaat, çok sayıda mühendislik tedarik ve inşaat (EPC) projesi kazanmış, Engineering News Record (ENR) tarafından 2009’da gerçekleştirdiği projeler nedeniyle "Türkiye'nin en çok ihracat yapan inşaat şirketi" olarak tanımlanmıştı. Fortune (dergi)'sinin açıkladığı listede Türkiye'nin en büyük 13. inşaat şirketidir. Grup şirketleri Koray Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş. Koray İnşaat Sanayii ve Ticaret A.Ş. Palmira Group Koray Gesan İnşaat Sanayii ve Ticaret A.Ş. Doğuş-Koray Romania S.A. Koray Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş. Koray Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yapı Kredi-Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. Koray Enternasyonal İnşaat ve Ticaret A.Ş. Koray International Engineering and Construction Co. Inc. İŞ-KORAY Turizm Ormancılık Madencilik İnşaat Taahhüt ve Tic. A.Ş. CASABA Yönetim İşletim İmalat İthalat İhracat Pazarlama Sağlık Temizlik Güvenlik Ulaşım Ticaret ve Sanayi A.Ş. Konut Yönetimi A.Ş. ENAT Endüstriyel Ağaç Tarımı San. Ve Tic. A.Ş. Koray Saudi Arabia Limited Liability Company Koray-Alinmaa Construction Joint Stock Company Koray Stroy LLC ISR Holding-Koray MMC Kaynakça Dış bağlantılar Koray Holding resmi internet sitesi Kategori:Türk holdingler Kategori:Türkiye merkezli inşaat şirketleri Kategori:1956'da kurulan şirketler Kategori:Ankara merkezli şirketler Kategori:1956'da Türkiye'de kurulan oluşumlar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri