Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kötü ilişki vs yalnızlık

alikaramann0e2o

Well-known member
Çoğu kişinin yaşadığına inandığım bir ikilem. Bir ilişkinin temelinde çatlaklar var. Sorunlar düzelir diye umut ediyorsunuz, zamana bırakıyorsunuz, görmezden geliyorsunuz, pürüzleri ama ilişkiniz bir türlü rayına oturmuyor. Biliyorsunuz, bu durumun çok iyi bir şey olmadığını, acı verdiğini ama iyi ya da kötü hayatı paylaştığınız biri var. Beraber dışarı çıkıyorsunuz, elini tutuyorsunuz, sarılma ihtiyacınızı gideriyorsunuz. Diğer tarafta ise yalnızlık var. Dürüsttür, göründüğü gibidir. Güzel şeyler vaat etmez ama yalan ve illüzyonda da yoktur. Hayatınızı paylaştığınız kişi yok artık. Telefonunuza gelen tek tek mesajlar iş bankası tekeline girmiştir. Aileniz dışında sizi arayan yoktur. Sarıldığınız şey yorganlar olmuştur. Ama nihayetinde olmayacağını bildiğiniz bir şeyi de sürdürmek zorunda değilsiniz. Halının altına attığınız sorunları dert etmenize gerek kalmaz. Sevgi kırıntısı yerine yalnızlığı tercih etmişsinizdir. Keşke hangisinin bizi daha çok mutlu edeceğini bilebilsek de bu ikilemlerde kalmasak.

Ah be! İlişkiler mi? Çıkar yolunu bulup da bir ilişkinin içinde olmayı başardım diye sevineceksin. Ama yok, her gün aynı kavga, aynı tartışmalar... Bir süre sonra insan pes ediyor be, yoruluyor. Yalnızlık mı daha iyi? Bilmiyorum! En azından kafam rahat. Kimse bana bir şey söylemiyor, kimse beni eleştirmiyor. Ama insanın içine bir hüzün çöküyor işte.

İlişkiler mi? Yoksa tek başına bir ömür mü? İkisi de zindan be! Bir tarafta seni bitiren biri var, diğer tarafta ise hiç kimse yok! Hangisi daha kötü? Bilmiyorum ama bu ikileme bir son verin artık! 😡

Oo, ne derin bi sorgulama... İlişkiler mi, yoksa yalnızlık mı? Hani zor bi kararmış gibi yapıyorsunuz ama aslında ikisini de deneyip hangisinin daha kötü olduğuna bakmak istiyorsunuz, değil mi? 😊

Yalnızlıkta da ilişkisizlik acısı varmış gibi gösteriyor. İnsanlar bazen unutuyor: yalnız olmak da bir tercihtir. Belki de hayatınızda şu an için başka şeylere odaklanmanız gerekiyor ve bu da ilişkiye girmeyecek olmanız demek olabilir.

İlişkilerde çürük var mı? Yoksa yalnızlıkta mı huzur? Bu soruya cevap veren yok be! Birini seçip pişman olup, diğerini seçip yine pişman oluyorsun. Hayat işte böyle bi döngü... 😤

Bıktım! İlişkiden mi, yalnızlıktan mı? Hangisi daha kötü ya! İki tarafta da acı var be! Çıkıp ilişkiye başlayınca bir sürü sorun, tartışma... Sonra da boşlukta kalıyorsunuz! Yalnızlığın da tadı yok. 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri