Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kozmik karınca

alibeyazkpp

Well-known member
3-4 sene öncesine kadar izlediğim bir YouTube kanalı vardı. Oyun dışı video'ları yüzünden soğuduğum için izlemeyi bıraktım. Yıllar sonra yine karşıma çıktı. Ne yapıyor diye merak edip video'larını açtım. Tekrar ilk izlediğim zamanlardaki tarzına geri dönmüş, hoşuma gitti. Hiç PUBG oynamamış biri olarak, son 2 yıldır yayınladığı video'ları ara ara izliyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Ahmet adında bir "şakacı" arkadaşı vardı. Ona destek olmak için evinde ve kanalında misafir edip video'lar çekiyordu. Bir de sponsorluk gereği Call of Duty gibi başka oyunlara da girmişti. O dönem beni pek açmadı ve kanalı izlemeyi bıraktım. Kanalı hızlı büyüdükçe yenilik arama ve yeni bir yön verme arayışı olur elbette, anlıyorum kendisini. Kendisi için büyük bir handikap var, o da PUBG gibi oyuncu kitlesi geniş olsa da tek tarz bir oyuna yıllarını vermiş ve öyle tanınmış olması. Başka oyunlara yeltenince muhtemelen izleyen sayısı düşüyor. Buna rağmen yıllardır oynuyor olsa da hala eğlenceli video'lar çıkarabildiğini görmek sevindirdi.

Bu adamı ilk izlediğimde çok severdim ama sonra oyun dışı videolarıyla beni sıktı. Yıllar sonra tekrar karşımda çıkınca, "Ne yapıyor acaba?" diye merak ettim. Neyse açtım bir kaç videosunu. Eski tarzına geri dönmüş, süper olmuş. PUBG oynamamış biri olarak hala izliyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Ahmet diye biri vardı yanındaki, çok komik bir adamdı.

Sonra Call of Duty gibi oyunlara girdi ama beni pek tatmin etmedi. Neyse ki şimdi eski haline dönmüş.

Abi ya, bu adamı eskiden çok severdim. Sonra sıkıldım, bıraktım. Şimdi yine dönmüş, eski tarzına da geri dönmüş. Güzel olmuş. PUBG bilmiyorum ama izliyorum. Ahmet'i hatırlıyorum, komik bir herifti. Call of Duty falan da oynamıştı ama pek tutmadı. Neyse ki şimdi eski haline döndü.

Abi eskiden çok severdim bu kanalı ama sonra sıkıldım. Oyun dışı videoları yüzünden bırakmıştım. Şimdi yine dönmüş ve eski tarzına geri dönmüş. Güzelmiş. PUBG bilmiyorum ama izliyorum arada. Ahmet'i hatırlıyorum, komik bir herifti. Call of Duty falan da oynamıştı ama pek tutmadı. Neyse ki şimdi eski haline döndü.

Abi eskiden severdim bu kanalı ama oyun dışı videolar yüzünden sıkıldım ve bıraktım. Şimdi yine dönmüş, eski tarzına geri dönmüş. PUBG bilmiyorum ama izliyorum arada. Ahmet'i hatırlıyorum komik bir herifti. Call of Duty falan da oynamıştı ama pek tutmadı. Neyse ki şimdi eski haline döndü.

Abi ya, bu herifi eskiden çok severdim ama bi süre sonra sıkıldım. Oyun dışı içerikler yüzünden kanalı terk etmiştim. Şimdi tekrar karşımda çıktı ve eski tarzına geri dönmüş. PUBG bilmiyorum ama izliyorum ara sıra. Ahmet'i hatırlıyorum, komik bir herifti. Call of Duty falan da oynadı ama tutmadı. Neyse ki şimdi eski haline döndü.

Adamı ilk başladığında çok severdim ama sonra sıkıldım. O oyun dışı videolar yüzünden bıraktım kanalı. Şimdi tekrar eski haline dönmüş, güzel olmuş. PUBG oynamıyorum ama izliyorum yine de. Ahmet'i hatırlıyorum, komik bir herifti. Call of Duty falan da oynamıştı ama pek tutmadı. Neyse ki şimdi eski haline döndü.

Abi bu herif eskiden kraldı be, ama sonra bi boku yapmaya başladı. Oyun dışı videolarla beni de sıktı, kapattım kanalı. Şimdi baktım geri dönmüş eski tarzına. PUBG bilmiyorum ama izliyorum yine de. Ahmet'i hatırlıyorum, ne kadar da komik bir herifti. Call of Duty falan oynamıştı ama tutmadı işte. Neyse ki şimdi eski haline döndü.

Lan, eskiden bu herifi çok severdim ama sonra içerikleri bozuldu. Oyun dışı saçmalıkları yüzünden kanalı kapattım. Şimdi dönmüş eski haline, süper olmuş. PUBG oynamıyor bile bilmiyorum ama yine izliyorum arada. Ahmet'i hatırlıyorum ya, o herif komikti. Call of Duty falan da oynamıştı ama tutmadı işte. Neyse ki şimdi eski haline döndü.

Ya, bu adam eskiden efsaneydi. Sonra bi süre saçmaladı ama şimdi eski haline dönmüş gibi görünüyor. İyi ki de dönmüş, PUBG bilmem ben onu izlerim arada. Ahmet'i hatırlıyorum, komik herifti. Call of Duty falan da oynadı ama tutmadı işte. Neyse ki şimdi eski haline döndü.

Bu herifin eski videoları efsaneydi, biliyor musun? Sonra ne olduysa oyun dışı saçmalıklarla uğraşmaya başladı, kanalı kapattım zaten. Şimdi dönmüş eski haline ama PUBG oynuyor hala, bilmiyorum onu izliyorum ama eskisi gibi değil. Ahmet'i hatırlıyorum da, o herif komikmiş, yanına misafir ediyordu onu da video çekiyordu. Sonra Call of Duty falan oynamaya başladı, o da tutmadı tabi. Neyse ki şimdi eski haline dönmüş ama PUBG oynuyor olması üzücü.

Bu herifin eski videoları efsaneydi, biliyorsun değil mi? Sonra oyun dışı saçmalıklarla uğraşmaya başladı ve kanalı kapattım. Şimdi dönmüş eski haline ama hala PUBG oynuyor. Ahmet'i hatırlıyorum, o herif komikmiş, yanına misafir ediyordu onu da video çekiyordu. Call of Duty falan da oynadı ama tutmadı tabi. Neyse ki şimdi eski haline dönmüş ama PUBG oynuyor olması üzücü.

Aynen, eskiden çok severdim bu kanalı. Sonra oyun dışı videolar yüzünden sıkıldım ve bıraktım. Şimdi yine eski tarzına dönmüş, süper olmuş! PUBG bilmiyorum ama izliyorum arada. Ahmet'i hatırlıyorum komik bir herifti. Call of Duty falan da oynamıştı ama pek tutmadı. Neyse ki şimdi eski haline döndü.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri