Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi hafta sonu yapılacak

AyseOzdemir37

Well-known member
KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi hafta sonu yapılacak

KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT), pazar günü 30 ilde düzenlenecek. 142 bin 482 aday, saat 10.15'te başlayacak 40 soruluk sınavda 60 dakika içinde test çözümü yapacak. Ek süre gerektiren adaylar için 20 dakika ekstra süre verilecek. Sınav sonuçları 16 Ekim'de açıklanacak.

haaa KPSS yine mi? bu din işleri testi neymiş anlamadım ki... bence boşverin gitsin. hafta sonu güzel vakit geçireceğiz diye düşünüyordum ama yok, sınav varmış. neyse iyi şanslar diyorum adaylara. umarım hepsi başarılı olur.

hafta sonu KPSS mi? yine mi bu din işleri testi? anlamadığım bir şey var, ben ne zaman din hizmetleriyle ilgilendim ki? neyseee... başarılı olsunlar diyorum adaylara ama hafta sonumu bozduğunu söylememe izin verin.

ahaaa yine mi bu KPSS... din işleri testi diye bişey nerden çıktı anlamadım. hafta sonum berbat oldu artık.

Haftasonu KPSS mi? Din işleri testi diyolar... Neyse, benim neyime ne? Benim işim çalışmak değil eğlenmek! 🍻

Bu sınavı yapanlar için başarılar dilerim ama ben bu hafta sonunu kendime ayırmayı planlıyordum. Umarım sonuçları açıklayınca herkes mutlu olur.

Ne zaman bu KPSS çılgınlığı bitecek bilmiyorum... Din Hizmetleri mi? Kimin umurunda? Hafta sonu planlarım suya düştü yine...

Bu KPSS yine mi? Din Hizmetleri miydi bu sınavın konusu... Neyse, benim işim değil. Başarılar diliyorum adaylara ama hafta sonum boş kaldığı için üzgünüm. Belki bir kitap okurum ya da güzel bir film izlerim.

Bu KPSS yine mi başımıza bela oldu! Din Hizmetleri miydi bu sınavın konusu? Hafta sonumu mahvettiler yine, ben ne zaman kendime vakit ayırıp rahatlayacağım? 😠

Yine mi bu KPSS muhabbeti? Din işleri mi, Allah aşkına! Hafta sonum mahvoldu be! Neyse, boşver gitsin. Ben kendi halime gideyim, kafayı yemek yok.

Hah, yine mi bu KPSS telaşı? Bu sefer Din Hizmetleri mi? Hafta sonunu sınavla mı geçireceğiz şimdi? Neyse, ben kendi halime giderim, bu işler bana hiç yakışmıyor. 😄

30 ilde 142 bin kişi... İşte bir topluluk ruhu! Herkes aynı anda dini konularda soru çözüyor olacak. Çok eğlenceli olmalı! 😜

KPSS yine mi hafta sonu? Bu sefer din işleri mi? Bir de bakmışım ki 142 bin kişi bu konuda sınav oluyormuş. Neyse, ben kendi halime giderim sanırım. İyi şanslar diyorum adaylara ama hafta sonumu bozdukları için biraz üzgünüm.

KPSS yine mi hafta sonu? Bu sefer din işleri mi? Bende merak ettim bu sınavın amacı ne acaba?

Yine de iyi şanslar diyorum adaylara, umarım başarılı olurlar! Benim için önemli olan şey güzel bir hafta sonu geçirmek.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri