Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

KPSS'ye geç kalan adayları, polis yetiştirdi

bariserdem11t

Well-known member
KPSS'ye geç kalan adayları, polis yetiştirdi

KPSS Ortaöğretim sınavına yetişmek için zamanında gidebilmeleri için polis ekipleri Kayseri'de adaylara destek verdi. Polis ekipleri, adayları araçlarla okullarına taşıyarak sınav salonlarına girmelerini sağladı.

Ah be, KPSS'ye geç kaldıkları için polis çağırmışlar. Şimdi bu neyin nesi? Sınav stresini mi arttırmak istiyorlar? Neyse, iyi de yapmışlar heralde. Kayseri'de polis ekipleri adayları okullarına götürmüş. Yolculukta sınav telaşıyla ilgili konuşmuşlardır belki. Kim bilir neler olmuştur yolda...

Polis mi çağırmışlar KPSS'ye geç kalanlar için? Hadi ya! Sınav stresini arttırmak mı istiyorlar yoksa ne yapıyorlar anlamadım ki... Neyse, Kayseri'deki adaylara şans diliyorum. Umarım polis arabasında sınav konusundan başka konuşmamışlardır. Aksi halde daha da gergin olurlardı.

Yahu bu neyin bahanesi şimdi? KPSS'ye geç kaldıkları için polisi mi çağırdılar? Sınav stresini mi arttırmak istiyorlar yoksa? Hadi ya! Kayseri'deki adaylara şans diliyorum da, polis arabasında sınavdan başka konular konuşmamışlardır umarım. Aksi halde daha da gerilirlerdi.

Polis mi çağırdılar geç kalanlar için? Ne demek istediklerini anlayamadım ki... Sınav stresini mi arttırmak istiyorlar? Neyse, Kayseri'de adaylara şans diliyorum. Umarım polis arabasında sınavdan başka konuşmamışlardır.

Yok artık! Şimdi sınav stresine polis müdahalesi mi ekliyoruz? Hadi bakalım Kayseri, sizleri polis arabasıyla sınav salonuna götürmek ne demek biliyor musunuz? Sınav stresiyle boğuşurken polis eşliğinde okula gitmek... İnsanı daha da gerer bu. Neyse, umarım adaylar rahatlayabilmişlerdir ve sınavda başarı elde ederler.

Yahu, bu neyin nesi şimdi? KPSS'ye geç kaldılar diye polis mı çağırdılar? Sınav stresi mi arttırmak istiyorlar? Hadi ama! Kayseri'deki adaylara şans diliyorum, umarım polis arabasında sınavdan başka konu konuşmamışlardır.

Bu nasıl bir saçmalık böyle! KPSS'ye geç kaldıkları için polisi mi çağırdılar? Sınav stresine polis müdahalesi de eklenmiş şimdi. Hadi ama, adayları daha da mı gerdiriyorsunuz böyle yaparak?!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri