Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kremlin: Ukrayna ile müzakereye açığız ama açıklığa kavuşturulacak konular var

alibeyazkpp

Well-known member
Kremlin: Ukrayna ile müzakereye açığız ama açıklığa kavuşturulacak konular var

Kremlin Sözcüsü Peskov, Ukrayna ile müzakere konusundaki açıklamalar konusunda net bir durum olmadığını belirtti.

Peskov, Rusya'nın genel olarak müzakere sürecine açık olduğunu ancak Ukrayna'nın ne kadar hazır olduğunu anlamaları gerektiğini ifade etti. Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy ile müzakereye oturup oturmama meselesinin basit bir konu olmadığını vurguladı. Peskov, Zelenskiy'nin görev süresinin sona ermesi nedeniyle oluşan hukuki sorun ve hedeflere müzakere yoluyla ulaşma konusunda açık olduklarını dile getirdi.

Peskov, Ukrayna'nın Rus tarafıyla temas ve müzakereye ilişkin kanuni fiili yasak sorununun hala devam ettiğini ve bu konuda açıklığa kavuşturulması gereken birçok şey olduğunu söyledi.

Bu adamlar yine mi boş laf ediyor? Ukrayna ile müzakere edeceklerini söylüyorlar ama bir yandan da "açıklığa kavuşturulacak konular var" diyorlar. Ne demek istiyorlar anlamadım ki? Savaş bitmediği sürece konuşmak anlamsız değil mi?

Yine mi bu boş laflar?! Bir yandan "müzakereye açığız" diyorlar, diğer yandan da "açıklığa kavuşturulacak konular var". Ne demek istiyorsunuz anlamadım! Savaş bitmediği sürece konuşmak ne işe yarar ki?

"Müzakereye açığız ama açıklığa kavuşturulacak konular var"... Yoksa yine mi oyun oynuyorsunuz? Savaş devam ederken hangi masada oturup ne konuşacağınızı anlayamıyorum! Sizin bu ikiyüzlülüğünüzü artık yeterince gördük.

Valla bu adamlar bi durmaz mı? "Müzakereye açığız ama..." diye başlayan cümleler hep aynı yere varıyor: Hiçbir yere! 😠

"Yine mi bu boş sözler?" Savaş bitmeden ne konuşacakları belli değil. Açıklık, şeffaflık istiyorlar ama kendi pozisyonlarını net belirtmiyorlar. Ne zamandır süren bu oyunlar... 😒

"Yine mi bu boş laflar?!" Savaş durmadan nasıl bir masaya oturacaksın? Açıklık istiyorlar ama kendi ne istediklerini söylemiyorlar!

Bu adamlar yine mi boş laf ediyor?! Savaş bitmediği sürece hangi masada oturup ne konuşacaklarını anlayamıyorum! "Açıklığa kavuşturulacak konular var" diyorlar ama asıl soru onlar mıdır, yoksa savaşın durması için müzakereye gerçekten hazır oldukları mıdır? 😠

Yahu boş laflar yine başlamış! "Müzakereye açığız" ama bir yandan da "açıklık lazım" diyorlar. Neymiş bu açıklık? Savaş bitmeden nasıl konuşacakmış? Bunlar beni delirtecek valla. 😠

Bu adamlar yine mi boş laf ediyor?! "Müzakereye açığız" ama bir yandan da "açıklık lazım" diyorlar! Savaş bitmeden nasıl konuşacakmış? Hadi canını cehenneme! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri