Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, sinema sektörüne 34,5 milyon lira desteği sunar.

Kültür ve Turizm Bakanlığından sinema sektörüne 34,5 milyon lira destek

Kültür ve Turizm Bakanlığı, sinema sektörüne 34,5 milyon lira destek sağlayarak yardım edecek. Bu destek, 147 projeye yönelik olup, 23 senaryo ve diyalog yazım projesine 1 milyon 840 bin lira, 28 kısa film yapım projesine 3 milyon 846 bin lira, 9 kısa animasyon film yapım projesine 935 bin lira ve 87 yerli film gösterim projesine 27 milyon 935 bin lira değerlendirmeye alınacak. Belgesel film yapım başvuruları nisan ayında, çekim sonrası, dağıtım ve tanıtım, ilk uzun metrajlı kurgu film yapım, ortak yapım ve uzun metrajlı sinema film yapımına ilişkin başvurular mayıs ayında değerlendirilecek. Kültür ve Turizm Bakanlığının başvuru yapan illerdeki 108 sinema salonuna vereceği destek miktarı da 27 milyon 935 bin lira olacak. Destekleme Kurulu'nun kararlarına, SinemaGenel Müdürlüğünün " " adresinden ulaşılabiliyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri