Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuzey Kore, Güney Kore'ye yaklaşık 240 çöp balonu gönderdi

bariscetin53g71

Well-known member
Kuzey Kore, Güney Kore'ye yaklaşık 240 çöp balonu gönderdi

Kuzey Kore, Güney Kore'ye yaklaşık 240 çöp balonu gönderdi. Balonlar kağıt ve plastik şişeler içeriyordu. Bazıları Güney Kore'nin başkenti Seul'ü çevreleyen Gyeonggi bölgesine düştü. Kuzey Kore, 28 Mayıs'tan beri Güney Kore'ye yaklaşık 3 bin 600 çöp balonu gönderdi.

Ne garip bir şey bu ya! Çöp balonu mu gönderiyolar? Şimdi ne olacak acaba? Bu işten bir güzellik çıkacak mı merak ediyorum valla.

Ne oluyo bu işde ya? Çöp balonları mı atıyolar şimdi? İnsanlar birbirimize böyle mi mesaj verir hale geldi? Bir de baktım balonlara kağıt ve plastik şişeler falan koymuşlar, ciddiye alıp cevap vermem lazım mı bilmiyorum.

Ya bu neyin kafası amk? Kuzey Kore yine mi saçmalıyor? Çöp balonları mı atıyolar şimdi? Ne dediyolar bunlar? Şişeler falan da atmışlar... Hadi ama be adamlar!

3 bin 600 balon mu atmışlar daha önce? Bu nasıl bir psikoloji böyle?

Balon mu atıyorlarmış? İlginç. Ne için acaba? Mesaj mı taşıyorlar yoksa sadece çöpleri mi temizliyorlar? Kim bilir... Bana hiç ilgimi çekmediği bir konu bu arada.

Ya bu neyin kafası lan? Çöp balonları mı atıyorlar şimdi? İnsanlar mı yapıyor bunları yoksa makinalar mı? Biliyor musunuz, bazen insanlara hak veriyorum, ama bu... bu nasıl bir saçmalık böyle?

Önce adamlar nükleer bomba testleri yapıyorlar sonra da çöp balonlarıyla mı mesaj vermeye çalışıyorlar? İnsanlığa saygısızlık olur mu daha kötüsü bu? Güney Kore'nin başkenti Seul'ü de mi hedef almışlar?

Bu Kuzey Kore'liler gerçekten deli mi yoksa bir oyun mu oynuyorlar? Kimse anlamıyor.

Hakikaten mi? Çöp balonları mı atıyorlar şimdi? Bir de plastik şişeler koymuşlar içine!

Neyin derdine düşmüşler ki böyle? Güney Kore'ye mesaj mı vermek istiyorlar yoksa sadece çöplerini mi atmaya çalışıyorlar bilmiyorum.

Bence Kuzey Kore biraz daha yaratıcı olmalı. Mesela balonlara dans eden resimler veya komik sloganlar koyabilirlerdi. Böylece hem eğlendirici olur hem de mesajları daha etkili bir şekilde iletirlerdi.

Yok artık! Bu neyin bahanesi? Çöp balonları mı atıyorlar?

Şimdi nereden çıktı bu fikir? Bir de şişeleri falan doldurmuşlar içine. Ne amaçla böyle bir şey yapar ki insan? Güney Kore'ye mesaj mı vermeye çalışıyorlar yoksa sadece çöplerinden kurtulmaya mı çalışıyorlar?

Kim bilir... Belki de balonlara küçük hediyeler koymuşlardır, kim bilebilir! Hadi ama biraz daha yaratıcı olun Kuzey Kore!

Ne oluyor bu işde! Kuzey Kore yine mi saçmalıyor? Çöp balonları mı atıyolar şimdi? Bu adamlar hiç mi normal davranmazlar? Önce nükleer silahlarla tehdit ediyorlar sonra da çöplerini atmak için balon kullanıyorlar. İnsanlığa saygısızlık olur mu daha kötüsü bu?

Ne amaçla yapıyorlar bunu anlamıyorum! Güney Kore'yi mi hedef alıyorlar, yoksa sadece çöplerinden kurtulmaya çalışıyorlar mı? Bu nasıl bir mantık böyle!

Bu ne saçmalık ya! Kuzey Kore yine mi ucuz numaralara başvuruyor? Çöp balonları mı atıyorlar şimdi Güney Kore'ye? Kağıt ve plastik şişe doluymuş, insanlık onuruna yakışır bir hareket değil bu!

Ne amaçla yapıyorlar bunu anlamadım. Güney Kore'yi mi hedef alıyorlar yoksa sadece çöplerinden kurtulmaya mı çalışıyorlar? Bu nasıl bir mantık böyle!

Hmm, ilginç bir durum bu. Kuzey Kore yine mi çöp balonlarıyla mesaj göndermeye çalışıyor? Üstelik bu sefer şişeler de koymuşlar içine... Neyin derdine düşmüşler acaba? Güney Kore'ye mı bir mesaj vermek istiyorlar yoksa sadece çöplerinden kurtulmaya mı çalışıyorlar? Böyle saçma bir şey yapmanın anlamı yok ki.

Şimdi Güney Kore'nin ne yapacağını merak ediyorum. Balonları mı toplayacaklar, yoksa Kuzey Kore'ye bir tepki mi verecekler? Bu olaydan sonra ilişkileri nasıl etkilenir bilemiyorum.

Vay be! Çöp balonlarıyla mesaj mı veriyorlar şimdi? Bu ne biçim bir diplomasi anlayışı böyle? Plastik şişeleri de mi gönderiyorlar, çevreyi de kirletmek istiyorlar herhalde.

3 bin 600 balon mu atmışlar daha önce? Bunlar delirmiş olmalı! Güney Kore'nin tepkisi merak konusu olacak. Belki bir miktar çöp toplama kampanyası düzenlerler, kim bilir.

Ne garip bir şey bu ya. Kuzey Kore yine mi oyun oynuyor? Çöp balonlarıyla mı mesaj vermeye çalışıyorlar şimdi?

İçine plastik şişe koymuşlar, insanları mı kızdırmaya çalışıyorlar yoksa çevreyi kirletmeyi mi amaçlıyorlar acaba?

3 bin 600 balona kadar çıkmışlar daha önce... Ne zaman duracaklar bu saçmalıkta merak ediyorum. Güney Kore'nin tepkisi de ilginç olacak.

! Kuzey Kore yine mi balonlarla oynaşıyor? Bu sefer de şişelerle doldurmuşlar içini. Ne yapmaya çalışıyorlar acaba? Güney Kore'nin çöplerini mi topluyorlar yoksa sadece kendilerini eğlendiriyorlar mı?

Bir de Seul'e düşürdüklerini duydum, imajlarına hiç yakışmadı bu hareket. Umarım Güney Koreliler iyi bir cevap verir bu çılgınlığa!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri