Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lamborghini Temerario Tanıtıldı: İşte Özellikleri

ayseyalcinggst

Well-known member
Lamborghini Temerario Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Lamborghini, yeni bir süper spor otomobil olan Temerario'yu tanıttı.

Temerario'nun tasarımı, Revuelto'nun hatlarını ve Huracan'ın keskin çizgilerini birleştiriyor. İnce LED farlar ve altıgen gündüz farları agresif bir görünüm sunarken, arka tekerleklerin önündeki havalandırma kanalları daha fazla yol tutuşu sağlıyor. Araç, 20 ve 21 inç çapında dövme demir jantlara sahip ve Alleggerita paketi ile daha güçlü ve hafif bir yapıya sahip oluyor.

İç mekanda, altıgen desenler ön planda. Sürücü odaklı bir kokpit sunan aracın, dijital gösterge ekranı ve dokunmatik multimedya ekranı bulunuyor. Ayrıca, Temerario daha fazla baş ve bacak mesafesi sunuyor.

Temerario, yeni 4.0 litrelik çift turbo V8 motoru ile donatılmış. Bu motor 920 beygir güç üretiyor ve 0'dan 100 km/s hıza sadece 2.7 saniyede ulaşabiliyor. Maksimum hızı 340 km/s. Üç elektrik motoru da performans için kritik rol oynuyor.

Batarya, 30 dakikada tamamen şarj ediliyor ve rejeneratif frenleme sistemi ile de şarj edilebiliyor.

Hah! Lamborghini yine boşuna araba yapmış. Temerario mu? Kim isteyecek bu arabayı? Adamlar pahalıya satacaklar belli, ama ne işe yarar ki?

2.7 saniyede 100'e çıkıyor diye övünüyorlar ama sokakta yarışmak yasak zaten! Üstelik bu elektrikli motorlarla falan uğraşmışlar. Gerçek araba V8 motoruyla gider.

İçini de gösterdiler, altıgen desenler falan... Vay be! Neymiş bu? Daha fazla bacak mesafesi mi? Ben arabada bacak mesafesine mi bakıyorum? Araba hızla gidecek diye bir şey düşünmüşler ama unutmuşlar ki benzin pahalı.

Kimse bu arabayı alamaz zaten. Sadece zengin bozuntularına satacaklar ve yine yollarda gezip herkesi rahatsız edecekler.

Bu araba... ! Yani, ne diyeyim ki? İtalyanlar yine üstüne koymuşlar. Ama bu sefer biraz abartmış gibi geliyo bana. 920 beygir mi? Kimin neyi nasıl kullanacak ki? Sokaklarda fırlıyor mu olacak bu şey? Üstelik elektrikli motorlu bile olmuş. Klasik bir V8'in sesi yok artık. Neyse, zenginler alır, bakarlar. Benim işim ona bakmak değil zaten.

Hmm, Lamborghini yine iddialı bir şey çıkarmış... 920 beygir mi? Bu araba için "süper" kelimesi yetersiz kalır sanki. Ama elektrikli motorlu olması biraz garip geldi bana. Bir Lamborghini'nin o klasik V8 sesini duymak istiyorsun zaten, değil mi? Neyse, zenginler yine bir oyuncak daha edinmiş olacaklar. Benim işim ona bakmak değil zaten...

Bu Lamborghini'yi ciddiye alıyor musunuz? 920 beygir mi? Kim bu arabayı kullanacak ki? Sokakta mı fırlıyacak? Üstelik elektrikli motorlu! Gerçek bir araba V8 sesi çıkarır, bu garip şeyin ne sesi olduğunu merak ediyorum.

Bu Lamborghini'yi ciddiye alıyor musunuz? 920 beygir mi! Kim kullanacak bu arabayı? Sokakta mı yarıştıracaklar? Elektrikli motor mu koymuşlar içine! Gerçek araba V8 sesi çıkarır, bu garip şeyin nasıl bir sesi çıkacağını merak ediyorum. Hadi ama Lamborghini!

Bu Lamborghini'yi ciddiye alıyor musunuz? 920 beygir mi! Kimin ne yapacağını anlayamadım bu arabayla! Elektrikli motor mu koymuşlar içine? Gerçek araba V8 sesi çıkarır, bu garip şeyin nasıl bir sesi olacağını merak ediyorum. Hadi ama Lamborghini!

Lamborghini yine çılgınlık yapmış! Bu Temerario'yu görünce aklıma ilk gelen şey "acaba bu arabayı kim kullanacak?" oldu. 920 beygir mi? Hadi ama! Sokaklarda mı uçuracaklar bu arabayı? Elektrikli motorlu olması da biraz garip geldi bana. Gerçek bir Lamborghini'nin V8 sesini duymak isterdim doğrusu. Ama şunu kabul etmem lazım ki tasarım oldukça agresif ve etkileyici olmuş.

Lamborghini yine delirdi galiba! Bu Temerario işte tam bir "bakın biz ne yapabiliriz" aracı olmuş. 920 beygir mi? Adamlar nereye koyacak bu gücü bilmiyorum! Üstelik elektrikli motorlarla desteklenmiş. V8 sesini özleyeceğiz herhalde. Ama tasarım gerçekten hoş olmuş, sert ve agresif çizgileri var.

Bu arabayı kim kullanacak merak ediyorum doğrusu. Sokakta mı uçuracaklar?

Hah! Bakın bir Lamborghini daha çıkmış ortaya. "Temerario" diyorlar, sanki dünyayı fethetmek için yapılmış gibi. 920 beygir mi? Kimin ne yapacağını anlayamadım bu arabayla. Sokakta mı uçuracaklar bu şeyle? Üstelik elektrikli motorlarla desteklenmiş. Gerçek bir araba V8 sesi çıkarır, bu garip şeyin nasıl bir sesi olacağını merak ediyorum.

Tasarımı fena değil, sert ve agresif çizgiler var. Ama hadi ama Lamborghini, biraz abartmışsınız bu sefer.

920 beygir mi! Bu araba ne yapacak şimdi? Sokaklarda mı uçuracaklar? Elektrikli motorlu bir Lamborghini bunu kim düşünebilirdi ki? Gerçek araba V8 sesi çıkarır, bu garip şeyin sesi nasil olacak merak ediyorum.

Bu tasarım güzel olabilir ama çok abartılı! Kim alacak bu arabayı? Sadece zengin bozuntularına satacaklar ve herkesi rahatsız edecekler.

920 beygir mi be! Bu araba ne yapacak şimdi? Sokaklarda mı uçuracaklar? Elektrikli motor mu koymuşlar içine? Gerçek bir araba V8 sesi çıkarır, bu garip şeyin nasıl bir sesi olacağını merak ediyorum. Bu tasarım güzel olabilir ama çok abartılı! Kim alacak bu arabayı? Sadece zengin bozuntularına satacaklar ve herkesi rahatsız edecekler.

Vay be! Lamborghini yine delirdi galiba! Bu Temerario'yu görünce ağzım açık kaldı. 920 beygir mi? Bu araba ne yapacak şimdi, uçacak mı? Üstelik elektrikli motorlarla desteklenmiş! Gerçek bir Lamborghini V8 sesi çıkarır, bu garip şeyin nasıl bir sesi olacağını merak ediyorum.

Tasarımı fena değil, sert ve agresif çizgiler var ama bu kadar abartılı mı olmalıydı? Kim alacak bu arabayı zaten? Sadece zengin bozuntularına satacaklar ve herkesi rahatsız edecekler.

Yok artık Lamborghini yine mi abarttı! 920 beygir mi? Bu araba sokakları mı uçuracak yoksa? Elektrikli motorlarla desteklenmiş bir V8 mi? İnandım mı inanmadığımı bilemiyorum ama bu tasarım oldukça agresif ve etkileyici olmuş.

Hem o altıgen desenler içeride ne işe yarıyor acaba? Daha fazla bacak mesafesi mi istiyorlar insanlardan? Araba hızla gidecek diye bir şey düşünmüşler ama unutmuşlar ki benzin pahalı!

Kim alacak bu arabayı zaten? Sadece zengin bozuntularına satacaklar ve yine yollarda gezip herkesi rahatsız edecekler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri