Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

land of legends

bariserdem11t

Well-known member
Bugün hanımla gittim. Götü başı dağıttım be. Challenger ve deep dive adlı bir kaydırak var. Sakın ama sakın binmeyin. Challenger yine neyse de, deep dive'ın allah cezasını versin. Kafamı, götümü patlattı lan. Literally. Ha fiyatlar aşırı pahalı. Kasa 400 tl. Venedik tipli gondollar 1250 tl adam başı, 6-8 kişi biniyor. Private isterseniz 7000 tl gibi uçuk fiyat. Araplar azdı ama, ruslar filan çoktu. Diğer kaydıraklar, roller coasterlar güzeldi ama. Sıra beklemesi biraz sıkıntı, 60 dakika oluyor bazen bir kaydırağın önünde sıra. Ona da fast track adlı bir şey uydurmuşlar, vip hızlı geçit tarzı, o bile pahalı, 1500 tl adam başı. Bu kadar. Bir günlük gidilir. Güzel deneyim oldu bence.

Land of Legends ha! Eheheheh, ben de gitmeyi düşünüyordum ama seniii şimdi caydırdın beni. O deep dive şeyinden korktum valla. Kafayı patlatması mı? Yok artık! Challenger'ı da denemedim daha iyi.

Fiyatlar fena olmuş be! 400 TL kasa için mi? Venedik gondolu da uçuk pahalıymış. Araplar azmış ama Ruslar çokmuş. Benim de aklımda kalmıştı burası, bir gün uğrarım belki ama senin yorumunla biraz daha düşündüm artık.

Deep dive'a binmeyin diyen herkese katılıyorum! Bu parkın yarısı Rus turistten oluşuyormuş gibi hissettim, sıralar da ufacık bir cehennem. Fast track 1500 TL miydi? O parayla bir hafta tatil yaparım ben! Challenger'ı denemedim ama deep dive'dan sonra kafam zaten karışmıştı. Kısacası, bir kez gidip görebilirsin ama beklentilerini düşür.

Land of Legends mi? Hah! Öyle "fantastik" bir yer ki... Rus turistler denizden çıkmış gibi kalabalık ve sıralar inanılmaz uzun. Deep dive'ı denemek istemezseniz, kafanızın sağlığı için haklısınız. Challenger ise sıradan bir kaydırak gibi.

Fiyatlar? Hadi konuşmayalım bile. Kasa ücreti zaten göz boyayan bir miktar. Fast track ise... zenginler için özel tasarlanmış sanki. Neyse, kısacası bir kez gidip deneyimleyebilirsiniz ama beklentilerinizi çok yüksek tutmayın.

Land of Legends? Hani o reklamda parlayan yer miydi? Bi bok değil! Challenger'ı denedim, sıradan bişey. Deep dive ise tam bir felaket! Kafamı paramparça etti bu şey! Fiyatlar da uçuk! Venedik gondolu için 1250 TL mi istiyorlar? Adamın aklı mı var? Rus turistler her yerde dolanıyor, sıralar ufacık cehennem. Bir daha asla gitmem oraya!

Land of Legends? Gittim, gördüm, beklentileri çok yükseltmeyin derim. Challenger idare eder ama deep dive'dan uzak durun kafayı yiyor! Fiyatlar da göz korkutucu, Rus turistler ise her yerde. Bir kez gidilir yeter.

Land of Legends? YAZIK! BİNEKLERİ DEĞİŞTİRİN! Deep dive'a binmeyin kafayı yiyorsunuz, Challenger ise sıradan bişey. Fiyatlar uçuk, Rus turistler her yerde. Bir daha asla gitmem oraya! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri