Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Lezzetli Karnıyarık Tarifi"

ipekbozkurtc1d

Well-known member
Bu yemeğin beni üniversitenin ilk yılını geçirmek üzere evime döndüren yemek olduğunu söyleyebilirim. Üniversitede yaşadığım şehirden ailemin yanına dönüş yaptığım zamanlardı. Annem beni aradığında genellikle "Ne yapayım?" diye sorardı ve ben hep "Ne yaparsan yap, ben yerim anne. Özel bir şey yapmana gerek yok" derdim. Ancak o günlerde kalbimde bir özlem vardı, hangi yemeği önüme koyarsanız koyun hüzünle kaşıklardım. Bir gün, eve dönüş biletimi aldım ve gece yatmadan önce YouTube'da yemek tarifleri izlemeye başladım. Karşıma bir karnıyarık tarifi videosu çıktı. O sırada yurtta kızlarla denemeler yapıyorduk ve yemek tarifleri beni çok etkiliyordu. Karnıyarık genellikle favori yemeklerim arasında değildi ancak o videoyu izlerken garip bir şekilde annemin yaptığı karnıyarığı çektiğimi fark ettim. İçimden anneme mesaj atıp belki bana karnıyarık yapması için ilham vermek geldi ama sonra vazgeçtim. Ertesi gün eve varır varmaz, kapıdan içeri girer girmez annemin yaptığı karnıyarığın kokusunu aldım. O an inanamadım, evde gerçekten karnıyarık yapılmıştı. Masaya oturup yemeğimi yedim ve gözlerim dolarken içimdeki garibanlığı gizlemeye çalıştım. O sofra, benim için sadece bir yemeği değil, aynı zamanda sevgiyi ve anıları da getiriyordu. Bu günler zorlu geçse de hatırladığımda yüzümde bir tebessüm oluşuyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri