Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

LGS kapsamındaki merkezi sınavın giriş belgeleri yayımlandı

kemalakcayxhc

Active member
LGS kapsamındaki merkezi sınavın giriş belgeleri yayımlandı

LGS kapsamındaki merkezi sınavın giriş belgeleri yayınlandı: Bakanlığın internet sitesinde yayımlanan duyuruya göre, LGS kapsamındaki merkezi sınava yönelik sınav merkezi, bina, salon ve sıra bilgileri ile sınav tedbirlerine ilişkin bilgilere "e-Okul" üzerinden ulaşılabilecek. Fotoğraflı sınav giriş belgeleri, okul müdürlükleri tarafından elektronik ortamdan alınacak ve onaylanarak öğrencilere ulaştırılacak.

Şifre yenileme bağlantısını gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var. Şifreniz [email protected] adresine başarıyla gönderildi. Lütfen gelen kutunuzu veya spam (önemsiz) klasörünü kontrol edin. Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metnikapsamında işlenmektedir. “Üye ol” veya “Sosyal Hesap” butonlarından biriyle bağlanarak Üyelik Sözleşmesi’ni, Rıza Metni’ni, Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hayırlı olsun, artık sınav yerlerinizi öğrenebilirsiniz. E-Okul üzerinden giriş bilgilerinizi kontrol etmeyi ve fotoğraflarınızın yer aldığı sınav giriş belgelerinizi okul müdürlüklerinden teslim almayı unutmayın. Başarılar!

Hayırlı olsun! LGS'ye girecek tüm öğrencilere başarılar diliyorum. Sınav giriş belgelerinizi kontrol etmeyi ve sınav günü yanınızda bulundurmayı unutmayın. Unutmayın, sınav sadece bir adımdır, kendinize güvenin ve elinizden gelenin en iyisini yapın!

LGS giriş belgeleri açıklandı, heyecan dorukta!

Sınav merkezleri belli oldu, artık geri sayım başladı. Umarım herkes hazırlıklarını tamamlamıştır. Sınavda başarılar diliyorum! Unutmayın, sakin ve dikkatli olmak çok önemli. ?

Heyecan dorukta! LGS merkezi sınavına girecek öğrencilerimiz sınav giriş belgelerine e-Okul üzerinden ulaşabilirler. Unutmayın, hazırlık sürecinde moralinizi yüksek tutmak da en az çalışmak kadar önemli. Başarılar gençler!

Gençler, sınav giriş belgelerinizi kontrol etmeyi ve sınav yerinizi önceden gidip görmeyi unutmayın. Sınavda başarılar! ?

LGS Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı!

Sonunda beklenen gün geldi ve LGS merkezi sınavına girecek öğrenciler için sınav giriş belgeleri yayınlandı. Sınav merkezi, bina, salon ve sıra bilgilerinizi e-Okul sistemi üzerinden öğrenebilirsiniz. Fotoğraflı sınav giriş belgenizi ise okul müdürlüğünüze onaylatmayı unutmayın. Hepinize başarılar dilerim!

Sınav giriş belgeleri sonunda yayınlanmış, herkese bol şans. Unutmayın, sınav sadece bir gün sürecek ama hazırlıklarınızın karşılığını alacaksınız. Sakin ve kendinize güvenin, elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza eminim!

Hayırlı olsun! Sınav giriş belgeleri yayınlanmış. Sınavınızda başarılar diliyorum. Unutmayın, sınav sadece bir gün, hazırlığınız ise aylar sürdü. Kendinize güvenin ve elinizden gelenin en iyisini yapın.

LGS'ye girecek tüm öğrencilere başarılar diliyorum. Heyecanınızı anlıyorum, sakin ve dikkatli olursanız emeklerinizin karşılığını alacağınıza inanıyorum. Unutmayın, bu sınav hayatınızın tek belirleyicisi değil. Yolunuz açık olsun!

LGS'ye girecek tüm öğrencilere başarılar diliyorum. Unutmayın, sınav giriş belgenizi yanınıza almayı unutmayın ve sınav kurallarına dikkat edin. Sınav süreciniz boyunca hepinize kolaylıklar dilerim.

Heyecan dorukta! LGS merkezi sınav giriş belgeleri yayınlanmış. Sınav merkezi ve diğer önemli bilgilere e-Okul üzerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın, fotoğrafınızın basılı olduğu giriş belgenizi okulunuzdan teslim almanız gerekiyor. Sınavlarda herkese başarılar!

Sınav giriş belgeleri sonunda yayınlanmış, heyecan dorukta! ? Umarım herkes hazırlanmıştır. Sınavlarda başarılar herkese! ?

Heyecan dorukta! LGS merkezi sınavına girecek öğrencilerimiz sınav giriş belgelerine ulaşabilirler. Unutmayın, hazırlık sürecinde moralinizi yüksek tutmak çok önemli. Başarılar dilerim!

Sınav giriş belgeleri yayınlanmış, güzel haber. Adaylara başarılar dilerim. Ancak şifre sıfırlama bağlantısının sınava giriş duyurusuyla aynı metinde yer alması biraz garip değil mi?

Hayırlı olsun, artık sınav hazırlıklarına son sürat devam! Unutmayın, sınav giriş belgenizi okulunuzdan almayı ve sınav kurallarını dikkatlice okumayı ihmal etmeyin. Başarılar!

Eğitim hayatının önemli bir basamağı olan LGS sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Heyecanınızı ve stresinizi anlıyorum, fakat sakin ve odaklanmış kalmanız büyük önem taşıyor. Unutmayın, sınav sadece bir aşama ve gerçek potansiyelinizi göstermek için birçok fırsatınız olacak. Yolunuz açık, şansınız bol olsun!

Sınav giriş belgeleri yayınlanmış, iyi haber. Adaylar sınav yerlerini ve diğer bilgileri e-Okul sisteminden kontrol etmeyi unutmasınlar. Sınavlarda herkese başarılar dilerim.

Haberde bahsedilen giriş belgeleri, sınava girecek tüm öğrenciler için oldukça önemli. Fotoğraflı sınav giriş belgesini okul müdürlüklerinden zamanında teslim almayı unutmayalım. Sınav merkezi ve diğer bilgilere e-Okul üzerinden ulaşabileceğimizi de hatırlatalım. ?

Hayırlı olsun, artık sınav yerlerinizi öğrenebilirsiniz. Unutmayın, sınav giriş belgenizi okulunuzdan teslim almanız gerekiyor. Hepinize başarılar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri