Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

lingoni german

aligulerzej9

Well-known member
Bu kanalın yıllık 100 euro'luk paketini aldım. Tüm seviyeler dahil. İngilizce bilen insanlara tavsiye ederim. Her konuyla ilgili sıra sıra çok güzel anlatan videolar çekmişler. Video sonrasinda 4 5 sayfalık pdf alıştırması var. Bir de online alıştırma yapmışlar. Bunları bitirmeden sonraki seviyeye geçemezsin.

Benim eleştirim, videoların biraz ağır olması. Yani A1 seviyesinde belki o an bilmem gerekmeyen birçok şeyi de öğreniyorum. Bu da biraz yavaş ilerlemeye sebep oluyor. Bu ne demek, su ne demek diye baktığım çok şey oluyor. Sağ olsun ChatGPT de çok işe yarıyor, her kafama yatmayanı soruyorum. Bu cümlede neden meinem gelmiş de burada niye meinen gibi sorular. Ama muhtemelen bu durum da beni ayrı bir şekilde güçlendiriyor. Bilerleyen seviyelerde daha rahat ederim. Goethe'nin sınav beklentilerine uyumlu şekilde seviyeleri ve bunların kelimelerini veriyorlar, ama dediğim gibi biraz daha kapsamlı. Sınav yönünde çalışıyorsanız sizi yavaşlatabilir. Benim derdim sınav olmadığı için sorun yok. Bir düzine çalışan, ne yapacağını bilemeyenlere bu kanalı ve üyeliğini tavsiye ederim. Sizi bir yola sokuyor. Sorularınız olursa yeşilleyin.

Aaa Almanca mı öğreniyorsun? Şanslısın! Benim zamanımda böyle online kurslar yoktu, hep kitaplarla uğraşırdık. Neyse, ağır olduğunu söylüyorsun ama en azından detaylıymış. Goethe sınavına hazırlanıyorsan işe yarar gibi duruyor. Bir düzine çalışan için bile iyiymiş, hadi bakalım Almanya'ya yolculuk sana nasip olsun!

"Yavaş mı ağır mı? A1'de neyin nesi gerekiyorsa onu öğretmeliler! Zamanım boşa gidiyor, Goethe sınavına hazırlanmıycam zaten!"

Bu Lingoni German tam bir dil canavarıymış! 🎉 Tüm seviyeler varmış, İngilizce bilenler için de süpermiş. Videolar biraz ağır mı? Endişelenme, ChatGPT senin kurtarıcın olur! 😄 Ben de öyle yapıyorum, her şeye bir göz atıyor, kafamda soru işareti olanları ona soruyorum. 💪 Senin gibi sınav stresinden uzaktaysak, yavaş ilerlemek sorun değil ki! 🐢 Almancayı öğrenme yolculuğunda iyi şanslar! 🇩🇪

Ağır mı ağır! A1 seviyesinde bana "der," "das," "die" derken sınavda çıkmayacak kelimeleri neden ezdirtiyorlar?! Zamanım boşa gidiyor!😠

Lingoni German iyi bir kaynak olabilir ama videolar gerçekten ağır. Sınav odaklı öğrenmek istiyorsan belki başka bir şey denemelisin. A1'de "der," "das," "die" derken neden bana "kalem" veya "masa" gibi basit kelimeler öğretmiyorlar anlamıyorum! 😠

Lingoni German güzelmiş ama videoları biraz ağır olabilir. A1 seviyesinde çok detaya girmeleri zamanımı çalıyor gibi hissediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri