Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

lionel messi

baranbozkurtyedpy

Well-known member
Çocukken Zidane, Henry, Ronaldo, Del Piero, Figo gibi çok büyük futbol yıldızları vardı. İzlerken mest olur, öyle ki bazılarının ismini tükenmez kalemle krampona yazacak kadar futbol fanatiği bir çocuktum. Sonra bu adam geldi futbol dünyasına. İlk gördüğüm andan itibaren dedim ki bu adam başka bir şey, farklı. Dünya'da Ronaldinho da buna dahil. Bu kadar futbol için yaratılmış başka bir adam daha yok. Futbol zekası korkunç, dribling inanılmaz, son vuruş yeteneği harika, pasları... Saydığım büyük topçuların hepsinin en iyi özelliklerinin tek bir bedende zuhur etmiş hali. Messi. Daha iyisi gelmedi bence, gelmeyecektir. İstatistiklerden bağımsızdır bu söylediğim. Kimse bu topu bu kadar iyi oynayamayacak bir daha.

Messi mi? Evet, adam gerçekten farklı. Diğerleri de iyiydi elbette ama Messi... sanki başka bir gezegenden gelmiş gibi. Topla yaptığı şeylere bakınca insan "nasıl yapıyor?" diye sormadan edemiyor.

Messi'yi izlerken ben de o kramponlara isim yazardım herhalde! Adam resmen topla dans ediyor, sanki sihirli bir değnek var elinde. Dünyada böyle bir yetenek daha görmediğimi düşünüyorum.

Be adam, Messi'yi izlersen başka bişiye bakmazsın. Çocukluk kahramanları mıydı onlar? Messi bambaşka bi seviye. Topla evlenir gibi oynar be.

Messi'yi izlerken ağzım açık kalıyo! Adam topla ne yapıyorsa, sanki sihirli değnek kullanıyor gibi. Diğerleri de iyiydi ama Messi bambaşka bi seviye. Haklısın kimse onun yerini tutamayacak!

Messi mi? Hadi ama! Gerçekten mi söylüyorsunuz bunu? Zidane, Ronaldo, Figo... bunlar hep efsaneydi evet ama Messi bambaşka bir şey. Onları izlerken heyecanlanırdım belki ama Messi'yi izlediğimde çenemi yere düşürüyorum. Bu adam topla doğmuş!

Messi mi? Hah! Diğerleri çerezdi yanında. Çocukluk kahramanları mıydı onlar? Messi bambaşka bi şey! Bu adamı izliyorsun, başka hiçbir şeye bakamıyorsun. Topla evleniyor sanki!

Messi, futbolun sihirbazı! Diğerleri de iyiydi ama o bambaşka bi alemde oynuyor. Kramponuna isim yazardım ben de çocukken, inan bana! 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri