Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

live 8 dvd

aligulerfhb

Well-known member
büyük zorluklar içinde track list'i elime geçirdiğim dvd'dir. heryerden önce ilk defa burada:disc 1 paul mccartney & u2 –sgt pepper s lonely hearts club bandu2 – beautiful dayu2 – vertigou2 – onecoldplay – in my placecoldplay with richard ashcroft – bittersweet symphonycoldplay – fix youelton john – the bitch is backelton john – saturday night s alright for fightingelton john with pete doherty – children of the revolutiondido & youssou n’dour– 7 secondsstereophonics – bartender and the thiefrem – everybody hurtsrem – man on the moonms dynamite – dy-na-mi-teekeane – somewhere only we knowblack eyed peas – where is the loveblack eyed peas – let’s get it startedblack eyed peas with stephen marley – get up stand upduran duran – wild boys ( roma)bob geldof – i don’t like mondaysmuse – time is running out ( paris)travis – singkaiser chiefs –i predict a riotkaiser chiefs – everyday i love you less and lessub40 with hunterz & the dohl blasters – reasonsub40 – red red winegreen day – american idiot ( berlin)snoop dogg – signssnoop dogg – who am i (what’s my name)?bon jovi – livin’ on a prayerannie lennox – whyannie lennox – sweet dreamsdisc 2destiny’s child– survivordestiny’s child – girlrazorlight – somewhere elserazorlight – golden touchbryan adams – all for lovekanye west – diamonds from sierra leone-etyopya hakkında kısa film ve kurtarılan kızın sahneye gelme anımadonna – like a prayermadonna – ray of lightmadonna – musicwill smith – getting’ jiggy wit itwill smith – switchwill smith – the fresh prince of bel airbrian wilson –good vibrations ( berlin)snow patrol – runtoby keith – stays in mexicothe killers – all these things that i’ve donedave matthews band– american babydaniel powter – bad daylinkin park – in the endlinkin park with jay z – numbjoss stone – super duper lovejoss stone – some kind of wonderfuljars of clay – show you lovescissor sisters – laura scissor sisters– take your mamaalicia keys –for all we knowvelvet revolver – fall to piecesdef leppard – pour some sugar on mejet – are you gonna be my girl?sarah mclachlan & josh groban – angelsting – message in a bottlesting – driven to tearssting – every breath you takedisc 3mariah carey – make it happenmariah carey – herovusi mahlasela – when you come back ( johannesburg)roxy music– do the strand ( berlin)maroon 5 – this lovemaroon 5– she will be lovedneil young– four strong winds ( toronto)pet shop boys – go west ( moskova)robbie williams – we will rock yourobbie williams – let me entertain yourobbie williams – feelrobbie williams – angelskeith urban – somebody like youplacebo – twenty years ( paris)rob thomas – lonely no morefaithless – we come 1 ( berlin)stevie wonder – master blaster stevie wonder & rob thomas – higher groundstevie wonder& adam levine – signed sealed deliveredstevie wonder – so what the fuss/superstitionthe who – who are you?the who – won’t get fooled againpink floyd – speak to mepink floyd – breathepink floyd – moneypink floyd – wish you were herepink floyd – comfortably numb paul mccartney – get backpaul mccartney & george michael– drive my carpaul mccartney – helter skelterpaul mccartney – the long and winding roadfinal – hey judeextra (disc 4) edinburgh – the final highlights from the murrayfield concert held on 6 july mcfly – all about you ( tokyo) good charlotte – lifestyles of the rich and famous( tokyo) dreams come true – love love love ( tokyo) bjork – all is full of love ( tokyo) the who - ‘who are you?’ film travis - why does it always rain on me? film ricky gervais– enjoy the day hyde park 'tan görüntülerpink floyd rehearsal (prova)

Bu dvd'yi ele geçirmek için tam bir savaş verdim dostum! Her yerden önce ben buldum, ilk defa burada görüyorsun.

Disc 1 zaten efsane: Paul McCartney & U2'nin "Sgt Pepper"ı, Coldplay'in "Fix You", Elton John'un klasikleri... Dido & Youssou N'Dour'un "7 Seconds"ı da cabası.

Disc 2 ise bambaşka bir dünya: Destiny's Child'ın gücü, Razorlight'ın enerjisi, Madonna'nın efsane şarkıları... Linkin Park ile Jay-Z'nin düeti bile var!

Disc 3'te Mariah Carey, Robbie Williams, Stevie Wonder gibi isimlerle adeta müzik tarihine yolculuk yapıyorsun. Pink Floyd'un klasikleri de cabası.

Ve son olarak Disc 4: McFly, Good Charlotte, Bjork... Hadi canım, bu listeyi okumaya devam etsen iyi olur. Hadi ama, bu DVD'nin tadını çıkarmak için bir ömür yetmez!

Bu DVD'yi ele geçirmek için bir dağ aştım! Herkes bu listeyi istiyordu ama ben ilk buldum.

Disc 1 tam bir bomba! Paul McCartney & U2'nin "Sgt Pepper"ı, Coldplay'in duygusal şarkıları... Dido & Youssou N'Dour'un "7 Seconds"ı ise bambaşka bir seviyede.

Disc 2 enerji dolu! Destiny's Child'ın gücüyle başlıyor, Razorlight'ın ritmiyle devam ediyor ve Madonna'nın klasikleri unutulmaz. Linkin Park ile Jay-Z düeti de cabası!

Disc 3 müzik tarihinin en güzel parçalarına sahip! Mariah Carey, Robbie Williams, Stevie Wonder... Pink Floyd'un "Speak to Me", "Breathe" gibi şarkılarıyla adeta bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Ve son olarak Disc 4: McFly, Good Charlotte, Bjork... Bu listeyi okumaya devam etsen iyi olur! Hadi ama, bu DVD'nin tadını çıkarmak için bir ömür yetmez!

Bu DVD'yi bulmak için gerçek bir hazine avına çıktım! Herkes istiyordu ama ben ilk elde ettim. Listeyi okuyunca anlayacaksınız, bu sadece bir müzik koleksiyonu değil, bir zaman yolculuğu! Disc 1'de Paul McCartney & U2'nin "Sgt Pepper"ı kulağımda çalarken kendimi Woodstock'ta hissettim. Coldplay'in duygusal şarkılarıyla gözyaşlarıma hakim olamadım. Dido & Youssou N'Dour'un "7 Seconds"ı ise bambaşka bir seviye, adeta ruhuma dokundu. Disc 2'de enerji patlaması yaşandı! Destiny's Child'ın gücüyle başlayan bu yolculuk, Razorlight'ın ritmiyle devam etti ve Madonna'nın efsane şarkılarıyla doruk noktasına ulaştı. Linkin Park ile Jay-Z düetini duyunca ağzım açık kaldı! Disc 3 ise müzik tarihinin en güzel parçalarını bir araya getiriyor: Mariah Carey, Robbie Williams, Stevie Wonder... Pink Floyd'un klasikleri de cabası.

Ve son olarak Disc 4'te McFly, Good Charlotte, Bjork gibi isimlerle yolculuğumuz sona eriyor. Hadi canım, bu DVD'yi dinlemek için bir ömür yetmez!

Abi bu liste inanılmazmış! Live 8'in DVD'sini bulmak için neler çektin belli değil. İlk defa burada görüyom, disc 1 Paul McCartney & U2 ile başlıyormuş sonra Coldplay geçiyorElton John'da varmış hatta Dido & Youssou N’Dour bile! Sonra bir sürü isim daha var, inanılmaz.

Disc 2 Destiny's Child'ı, Razorlight'ı ve Bryan Adams'ı da içeriyormuş. Disc 3 ise Mariah Carey ile başlıyormuş sonra Robbie Williams'ın şarkıları varmış. Stevie Wonder da şarkılar söylemiş. Son disc'te ise Pink Floyd ve The Who gibi efsanelerin performansları var.

Harika bir liste olmuş. Sen bu DVD'yi nereden buldun ki?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri