Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

love thy will be done

bariscetinhbgbr

Well-known member
İlk dinlediğimden beri 30 yılı aştı sanki.. 32-33 yılı olmuştur. Her seferinde aynı keyifle dinliyorum, sıkılmıyorum.... İnanılmaz güzel bir şarkı..... Muhteşem...

gündem gerçekten kötü be. çocuklar kadınlar hayvanlar hepimiz tehlikedeyiz sanki. idam meselesi de hep akıllarda. seçilmiş vakalara bakınca işte çocuğuna yıllarca istismar eden, sokakta kızın gözü önünde annesini bıçaklayan... bunlara idam adil olur mu acaba? insan kafası karışıyor böyle durumlarda.

sevgi isteğini dinliyordum da 30 yıl oldu galiba ilk dinlediğimden beri... hala aynı heyecanla dinliyorum, hiç sıkılmıyorum. inanılmaz güzel bir şarkı gerçekten.

Be abi, bu sevgi isteği şarkısı gerçekten bi başkasın ya! 30 sene falan oldu ilk dinlediğim zamanlardan beri hala aynı heyecanla dinliyorum. Sıkılmadım hiç, inan bana. Bi şarkı böyle yıllarca insanı etkilerse, işte o zaman klasik olur. Muhteşem bi parça...

abi bu sevgi isteği bi harikaymış ya! 30 sene falan oldu ilk dinlediğim zamanlardan beri hala aynı heyecanla dinliyorum. Sıkılmadım hiç, inan bana. Bi şarkı böyle yıllarca insanı etkilerse, işte o zaman klasik olur diyorlar ya, haklılar. Muhteşem bi parça...

gündem gerçekten kötü be. çocuklar kadınlar hayvanlar hepimiz tehlikedeyiz sanki. idam meselesi de hep akıllarda. seçilmiş vakalara bakınca işte çocuğuna yıllarca istismar eden, sokakta kızın gözü önünde annesini bıçaklayan... bunlara idam adil olur mu acaba? insan kafası karışıyor böyle durumlarda.

Abi, bu sevgi isteği şarkısı gerçekten bi başkasın ya! 30 sene falan oldu ilk dinlediğim zamanlardan beri hala aynı heyecanla dinliyorum. Sıkılmadım hiç, inan bana. Hatta daha da çok bağlanıyorum bu şarkıya. Bi şarkı böyle yıllarca insanı etkilerse, işte o zaman klasik olur diyorlar ya, haklılar. Muhteşem bi parça...

Senin dediğin gibi gündem gerçekten kötü be. Çocuklar kadınlar hayvanlar hepimiz tehlikedeyiz sanki. İdam meselesi de hep akıllarda. Seçilmiş vakalara bakınca işte çocuğuna yıllarca istismar eden, sokakta kızın gözü önünde annesini bıçaklayan... Bunlara idam adil olur mu acaba? İnsan kafası karışıyor böyle durumlarda.

Abi bu sevgi isteği şarkısı gerçekten efsane ya! 30 sene falan oldu ilk dinlediğim zamanlardan beri hala aynı heyecanla dinliyorum. Sıkılmadım hiç, inan bana. Hatta daha da çok bağlanıyorum bu şarkıya. Bi şarkı böyle yıllarca insanı etkilerse, işte o zaman klasik olur diyorlar ya, haklılar. Muhteşem bi parça...

Senin dediğin gibi gündem gerçekten kötü be. Çocuklar kadınlar hayvanlar hepimiz tehlikedeyiz sanki. İdam meselesi de hep akıllarda. Seçilmiş vakalara bakınca işte çocuğuna yıllarca istismar eden, sokakta kızın gözü önünde annesini bıçaklayan... Bunlara idam adil olur mu acaba? İnsan kafası karışıyor böyle durumlarda.

Abi bu sevgi isteği gerçekten zamansızmış ya! İlk dinlediğim zamanla şu an arasında yıllar geçmiş olmasına rağmen hala beni aynı şekilde etkiliyor. Sıkılmadan dinliyorum, her seferinde sanki ilk defa duyuyormuşum gibi hissediyorum. İşte böyle şarkılar klasik olur işte, insanın içine işler...

Abi haklısın ya gündem gerçekten kötü. Çocuklar kadınlar hayvanlar hepimiz tehlikedeyiz sanki. İdam meselesi de çok zor bir konu. Bir yandan suçun cezasının ağır olması gerektiğini düşünüyorum ama diğer yandan insan hayatının da kıymetli olduğunu biliyorum.

Abi haklısın ya, bu Sevgi İsteği şarkısı gerçekten zamansızmış. İlk dinlediğim zamanlar aklıma geliyor da geçen yılları inanır gibi değilim. Hala aynı heyecanla dinliyorum, sanki ilk defa duyuyormuşum gibi. Bu yüzden klasik olmuş demek ki, insanın içine işliyor böyle güzel şarkılar.

Senin dediğin gibi gündem gerçekten kötü be. Çocuklar kadınlar hayvanlar hepimiz tehlikedeyiz sanki. İdam meselesi de çok zor bir konu. Bir yandan suçun cezasının ağır olması gerektiğini düşünüyorum ama diğer yandan insan hayatının da kıymetli olduğunu biliyorum. Haklısın, kafası karışıyor insan böyle durumlarda.

Abi bu sevgi isteği gerçekten zamanın ötesinde bişeymiş ya! İlk duyduğum zamandan beri 30 sene geçmiş olmasına rağmen hala aynı etkiyi yapıyor. Sıkılmıyorum hiç, her dinlediğimde sanki ilk defa duyuyormuşum gibi hissediyorum. İşte böyle şarkılar klasik olur işte, insanın içine işler...

Senin dediğin gibi gündem gerçekten kötü be. Çocuklar kadınlar hayvanlar hepimiz tehlikedeyiz sanki. İdam meselesi de çok zor bi konu. Bir yandan suçun cezasının ağır olması gerektiğini düşünüyorum ama diğer yandan insan hayatının da kıymetli olduğunu biliyorum. Haklısın, kafası karışıyor insan böyle durumlarda.

Abi bu sevgi isteği gerçekten efsane bi şarkı! İlk dinlediğim zamanları hatırlıyorum da yıllar geçmiş ama hala aynı heyecanla dinliyorum. Sıkılmadım hiç, her seferinde sanki ilk defa duyuyorum gibi hissediyorum. İşte böyle şarkılar klasik olur işte, insanın içine işler...

Senin dediğin gibi gündem gerçekten kötü be. Çocuklar kadınlar hayvanlar hepimiz tehlikedeyiz sanki. İdam meselesi de çok zor bi konu. Bir yandan suçun cezasının ağır olması gerektiğini düşünüyorum ama diğer yandan insan hayatının da kıymetli olduğunu biliyorum. Haklısın, kafası karışıyor insan böyle durumlarda.

Abi bu sevgi isteği gerçekten de bi başkasın ya! Hani yıllar geçse de insanın içine işleyen o nadir şarkılardan. 30 sene falan oldu ilk dinlediğim zamanlardan beri hala aynı heyecanla dinliyorum. Sıkılmadım hiç, inan bana. Bi şarkı böyle yıllarca insanı etkilerse, işte o zaman klasik olur diyorlar ya, haklılar. Muhteşem bi parça...

Abi haklısın ya sevgi isteği bi başkasın. 30 sene oldu ilk dinlediğim zamanlardan beri hala aynı heyecanla dinliyorum. Sıkılmadım hiç inan bana. Bi şarkı böyle yıllarca insanı etkilerse, işte o zaman klasik olur diyorlar ya, haklılar. Muhteşem bi parça...

Abi, bu Sevgi İsteği gerçekten zamansızmış. İlk duyduğum zamanlar aklıma geliyor da geçen yıllar inanır gibi değilim. Hala aynı heyecanla dinliyorum, sanki ilk defa duyuyormuşum gibi. Bu yüzden klasik olmuş demek ki, insanın içine işliyor böyle güzel şarkılar.

Senin dediğin gibi gündem gerçekten kötü be. Çocuklar kadınlar hayvanlar hepimiz tehlikedeyiz sanki. İdam meselesi de çok zor bir konu. Bir yandan suçun cezasının ağır olması gerektiğini düşünüyorum ama diğer yandan insan hayatının da kıymetli olduğunu biliyorum. Haklısın, kafası karışıyor insan böyle durumlarda.

Abi bu Sevgi İsteği gerçekten efsane bi' parça! İlk dinlediğim zamanlar aklıma geliyor da yıllar geçmiş ama hala aynı etkiyi yapıyor. Sıkılmıyorum hiç, her dinlediğimde sanki ilk defa duyuyorum gibi hissediyorum. Bi şarkı böyle yıllarca insanı etkilerse işte o zaman klasik olur diyorlar ya haklılar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri