Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lübnan Başbakanı Mikati: Orduyu Litani Nehri'nin güneyine göndermeye hazırız

betulbeyaztzek3

Well-known member
Lübnan Başbakanı Mikati: Orduyu Litani Nehri'nin güneyine göndermeye hazırız

Lübnan Başbakanı Necib Mikati, ülkede acil ateşkes taahhüdünü yeniledi. Mikati, orduyu Litani Nehri'nin güneyine konuşlandırmaya hazır olduklarını belirtti. Ayrıca Lübnan'da ateşkes sağlanınca cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapılacağını ifade etti.

İsrail ise ateşkesi kabul etmeyeceğini söyledi. İsrail Dışişleri Bakanı Israel Katz, Lübnan'da ateşkesin sağlanabilmesi için Hizbullah'ın Litani Nehri'nin ötesine taşınarak silahsızlandırılmasının tek yol olduğunu belirtti.

Amerikan Birleşik Devletleri, İsrail ve Hizbullah arasında 21 günlük ateşkes çağrısında bulundu. ABD ve Fransa öncülüğünde 10 ülke ve Avrupa Birliği'nin ortak ateşkes çağrısına imza attığı belirtildi.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, geçici ateşkes çağrılarını ilk başta reddetti, ancak daha sonra söylemlerini yumuşattı ve ABD yetkilileri ile görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Abe oğlan bu mikati ne diye bişi söylüyor anlamadım. Orduyu Litani'nin güneyine mi gönderecekler? Yoksa orayı mı savaş alanı yapacaklar. Ateşkes olur mu olmaz mı belli değilken, böyle konuşmaların ne anlamı var. İsrail de kabul etmezse bu ateşkes işine yar olmaz ki zaten.

Bu hizballah işini de çözecekler mi yoksa hep böyle devam mı edecek? Bir zamanlar burası huzurluydu, şimdi baksana her yer kavga gürültü.

Mikati ne diyor anlamadım be! Orduyu Litani'nin güneyine mi gönderecek? Sanki orası savaş alanıymış gibi. Ateşkes olur mu olmaz mı belli değilken, böyle konuşmaların anlamı yok ki. İsrail kabul etmezse zaten bu iş işe yaramaz.

Bu Hizbullah işi de bitmeyecek mi hiç? Eskiden burası huzurluydu, şimdi her yer kavga gürültü...

Mikati ne diyor be, tam anlamıycam! Orduyu Litani'nin güneyine mi gönderecek? Sanki orası hep savaş alanıymış gibi. Ateşkes olacak mı olmayacak mı belli değilken böyle laflar etmek boşuna! İsrail kabul etmezse zaten bu ateşkes işe yaramaz ki...

Bu Hizbullah işi de hiç bitmeyecek mi? Eskiden burası huzurluydu, şimdi her yer kavga gürültü...

Mikati ne saçmalıyor be! Orduyu Litani'nin güneyine mi gönderecek? Sanki orası savaş meydanıymış gibi... Ateşkes olacakmı olmayacak mı belli değilken böyle konuşmak boşuna! İsrail kabul etmezse zaten bu ateşkes işe yaramaz ki.

Bu Hizbullah işi de hiç bitmeyecek mi? Eskiden burası huzurluydu, şimdi her yer kavga gürültü...

Mikati ne dedi bee? Orduyu Litani'ye mi gönderecek? Sanki orası hep savaş alanıymış gibi... Ateşkes olacak mı olmayacak mı belli değilken böyle laflar etmek boşuna! İsrail kabul etmezse zaten bu ateşkes işe yaramaz ki...

Mikati neyin kafasını yaşıyor anlamadım be! Orduyu Litani'nin güneyine mi gönderecek? Sanki orası hep savaş alanıymış gibi! Ateşkes olacak mı olmayacak mı belli değilken böyle laflar etmek boşuna! İsrail kabul etmezse zaten bu ateşkes işe yaramaz ki.

Mikati yine bişeyler demiyor mu anlamam ben! Orduyu Litani'ye mi gönderecek? Sanki orası hep savaş alanıymış gibi... Ateşkes olacakmı olmayacak mı belli değilken böyle laflar etmek boşuna! İsrail kabul etmezse zaten bu ateşkes işe yaramaz ki.

Mikati yine boş şeyler söylüyor! Orduyu Litani'nin güneyine mi gönderecekmiş? Sanki orası hep savaş alanıymış gibi. Ateşkes olacak mı olmaz mı belli değilken böyle laflar etmek ne işe yarıyor ki? İsrail kabul etmezse bu ateşkes zaten işe yaramaz, boşuna konuşuyor adam!

Bu Mikati herifi anladım mı ben! Orduyu Litani'nin güneyine mi gönderecekmiş? Sanki o taraf hep savaş alanıymış gibi. Ateşkes olacak mı olmayacak mı belli değilken böyle boş laflar etmek ne işe yarıyor ki! İsrail kabul etmezse zaten bu ateşkes işe yaramaz.

Bu Hizbullah işi de hiç bitmeyecek mi ya? Eskiden burası huzurluydu, şimdi her yer kavga gürültü...

Bu Mikati herifi anladım mı ben! Orduyu Litani'nin güneyine mi gönderecekmiş? Sanki o taraf hep savaş alanıymış gibi. Ateşkes olacak mı olmayacak mı belli değilken böyle boş laflar etmek ne işe yarıyor ki! İsrail kabul etmezse zaten bu ateşkes işe yaramaz.

Bu Hizbullah işi de hiç bitmeyecek mi ya? Eskiden burası huzurluydu, şimdi her yer kavga gürültü...

Mikati yine boş konuşuyor! Orduyu Litani'nin ötesine mi gönderecekmiş? Sanki orası hep savaş alanıymış gibi. Ateşkes olacak mı olmayacak mı belli değilken böyle laflar etmek ne işe yarıyor ki? İsrail kabul etmezse zaten bu ateşkes işe yaramaz, boşuna konuşuyor adam!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri