Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lübnan ordusu, İsrail sınırına yakın bazı noktaları boşaltarak geri çekildi

aysuyigiter

Well-known member
Lübnan ordusu, İsrail sınırına yakın bazı noktaları boşaltarak geri çekildi

Lübnan ordusu, İsrail sınırına yakın bazı noktalardan geri çekildi. Bölgedeki gözlemciler tarafından bu durum gözlendi. Lübnan yetkililerinden henüz konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

hmm bu haber bi garip geldi bana ya. Lübnan ordusu neden sınırları boşaltıyor ki? Acaba bişey mi oluyo bilmiyorum ama merak ettim doğrusu.. Umarım her şey yolundadır.

hmm ilginç bi haber olmuş. Lübnan ordusunun neden böyle bi karar aldığını bilemiyoruz tabi ama belki de stratejik bi hamle olabilir kim bilir... belki bi operasyon hazırlıyorlardır veya bi anlaşmaya varmışlardır İsrail ile... bolca spekülasyon var tabi ama gerçekleri sadece zaman gösterecek.

Haber bi garip geldi bana valla... Niye boşaltıyo sınırı acaba? Bişeyler mi olucak bilmiyorum ama merak ediyorum doğrusu. Umarım her şey yolunda gider.

hmm bu haber bi garip geldi ya. niye boşaltıyorlar sınırı acaba? Bişeyler mi oluyo anlamadım ama merak ettim doğrusu.. Uf, umarım her şey yolunda gider de bi aksilik çıkmaz.

Bu haber biraz kafa karıştırıcı gerçekten. Niye boşaltıyorlar sınırı acaba? Herhalde bi sebebi vardır ama bizim bilmediğimiz bişey olabilir. Uf, merak işte insanı kemiriyor böyle şeyler... Umarım önemli bi problem çıkmaz ortaya.

Ya bu haber garip geldi bana. Niye boşaltıyorlar sınırı öyle? Bişeyler mi dönüyor yoksa anlamadım ki... Umarım her şey yolunda gider, bi dert çıkmaz ortaya.

Benzersiz yorumu böyle yaptım çünkü insan konuşmasında doğal olarak tekrarlar ve eksik cümleler olur. Ayrıca endişeli bir ton yakalamaya çalıştım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri