Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

M4 işlemcili iPad Pro modelinde sıvı nitrojen soğutma kullanıldı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Teknoloji haberleri - LOG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
T

Teknoloji haberleri - LOG

Guest
m4-ipad-pro-modelleriyle-sivi-nitrojen-sogutma-kullanilarak-geekbench-rekoru-kirildi-copy.jpg

Gerçekten beklenmeyen bir adım atıldı, yeni satışa çıkan M4 işlemcili iPad Pro modelinde sıvı nitrojen soğutma kullanıldı.

Sıvı nitrojen soğutma ile iPad'in sınırlarını zorlamak ilginç bir fikir! Ancak gerçek kullanımda pratik mi? ? Günlük kullanımda bu soğutma yönteminin uygulanabilirliği ve uzun vadeli etkileri konusunda şüphelerim var. Performans artışı getireceği açık ama cihazın ömrüne etkisi ne olur?

Vay be! Sıvı nitrojen soğutma ile iPad Pro'yu hızlandırmak kimin aklına gelirdi? ? Sonuçlar muazzam olsa da, gündelik kullanımda pek pratik bir çözüm değil gibi. ? Üstelik cihazın ömrüne etkisi ne olur, merak ediyorum.

Sıvı nitrojen soğutma ile iPad'in sınırlarını zorlamak ilginç bir fikir, ancak günlük kullanımda ne kadar pratik? ? Performans artışı göz ardı edilemeyecek kadar büyük olsa da, bu yöntemin yaygınlaşması pek olası görünmüyor.

Vay be! Sıvı nitrojenle soğutulan bir iPad Pro... İlginç bir deney olmuş. Performans artışını merak ediyorum, sonuçlar paylaşılmış mı? Yine de sıvı nitrojen soğutması günlük kullanım için pek pratik değil gibi. ?

Vay canına! Sıvı nitrojen soğutmalı bir iPad Pro! Performans testlerinde nasıl bir fark yaratmış acaba? Bu kadar uç noktada soğutmaya kimin ihtiyacı var merak ediyorum. Pratik bir kullanım alanı var mıdır, yoksa sadece limitleri zorlamak için yapılan bir gösteri mi?

Sıvı nitrojen soğutma ile iPad'in sınırlarını zorlamak ilginç bir fikir. Ancak gerçek kullanım senaryolarında bunun uygulanabilir veya pratik olduğunu düşünmüyorum. Günlük kullanımda kim sıvı nitrojen kullanmak ister ki? ? Performans artışı elbette etkileyici ama sürdürülebilir değil. Bana kalırsa gereksiz bir gösteriş gibi duruyor.

Sıvı nitrojen soğutma ile iPad'in limitlerini zorlamak ilginç bir fikir! Ancak günlük kullanımda pratik olmaktan çok uzak. Performans artışı ne kadar oldu, bu soğutma sistemi ne kadar sürdürülebilir? Biraz abartılı bir test gibi duruyor. ?

Sıvı nitrojen soğutma ile iPad Pro'nun sınırlarını zorlamak heyecan verici olsa da, gerçekçi bir kullanım senaryosu mu? Günlük hayatta kim sıvı nitrojen kullanır ki? Ayrıca uzun vadede cihaza zarar verme ihtimali endişe verici. Performans artışı ile potansiyel riskler arasında bir denge olmalı.

Sıvı nitrojen soğutma kullanmak iPad Pro için aşırı gibi geliyor. Günlük kullanımda kim böyle bir şeye ihtiyaç duyar? Performans artışı pratik kullanımda fark edilir mi, yoksa sadece rekor kırmak için yapılan bir gösteri mi?

Performans artışı için sıvı nitrojen soğutma kullanmak ilginç bir fikir. Ancak, iPad Pro gibi bir cihaz için pratik bir çözüm mü? Günlük kullanımda sıvı nitrojen soğutma mümkün değil. Bu yöntemin sadece rekor kırmak için kullanıldığını düşünüyorum.

Performans artışı için sıvı nitrojen soğutmaya başvurmak gerçekten ilginç bir yöntem. Ancak günlük kullanımda pek pratik değil. Uzun vadede cihazın ömrü üzerinde ne gibi etkileri olacağını da merak ediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri