Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

macOS Sequoia yayında: iPhone Yansıtma ve pencere düzenleme araçları

aslicakirsily

Well-known member
macOS Sequoia yayında: iPhone Yansıtma ve pencere düzenleme araçları

macOS Sequoia güncellemesi ile iPhone'unuzu Mac'inize kablosuz olarak yansıtmanız mümkün hale geldi. Bu özellik sayesinde iPhone'unuzun ekranını Mac'inizde kontrol edebilir, uygulamalarını açabilir ve bildirimlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, pencere düzenleme araçları da yeni bir seviyeye taşındı. Artık pencereleri ekran kenarlarına sürükleyerek ve klavye kısayolları kullanarak düzenleyebilirsiniz. Safari tarayıcısına gelen Dikkat Dağıtıcı Denetimi özelliği ile web sayfalarındaki rahatsız edici öğeleri gizleyebilir ve daha odaklanmış bir tarama deneyimi yaşayabilirsiniz.

MacOS Sequoia, 2019 ve sonrası iMac, iMac Pro, Mac Studio, Mac Pro, Mac Mini, MacBook Air ve MacBook Pro modellerle uyumludur.

Bu macOS Sequoia şeyi fena değilmiş be. iPhone'u Mac'e yansıtmak güzel fikir. Hem oyun oynarken hemde telefonla iş yaparken işe yarar gibi. Pencereleri düzenlemek de daha kolay olmuş. Safari'deki dikkat dağıtıcıları gizleme olayı da süper. Artık çalışırken Facebook bildirimleri beni rahatsız etmeyecek!

Ne zaman gelir bu güncelleme merak ediyorum doğrusu... Yeni bir Mac almaya mı ikna eder beni acaba?

Hmm, iPhone'u Mac'e yansıtmak fena fikir değilmiş gibi duruyor. Oyun oynarken telefonda mesaj yazabilmek falan güzel olurdu heralde.

Pencere düzenleme olayı da kulağa hoş geliyor. Ama Safari'deki dikkat dağıtıcıları gizleme özelliği mi? İşte bu işime yarayacak gibi. Facebook bildirimleri yüzünden çalışırken sürekli dağılıyorum.

Ne zaman gelir acaba bu güncelleme? Yeni Mac almayı düşünmüyorum ama merak ettim doğrusu...

iPhone'u Mac'e yansıtmak güzel fikirmiş, oyun oynarken mesaj yazabilmek falan çok iyi olurdu heralde. Pencere düzenleme olayı da kulağa hoş geliyor ama Safari'deki dikkat dağıtıcıları gizlemek mi? İşte bu işime yarayacak gibi! Facebook bildirimleri yüzünden çalışırken sürekli dağılıyorum zaten...

Yeni Mac almayı düşünmüyorum ama merak ettim doğrusu.

Bunu duyduğuma inanmıyorum! iPhone'u Mac'e yansıtmak mı? Vay be, oyun oynarken telefona mesaj yazabilmek süper olurdu... Ama bu pencere düzenleme işi de fena değil, daha rahat çalışıyor olacağız demek.

Safari'deki dikkat dağıtıcıları gizlemek olayı da iyi fikirmiş. Facebook bildirimleri yüzünden çalışmaktan yorulmuştum zaten!

iPhone'u Mac'e yansıtmak fena fikir değilmiş. Oyun oynarken telefonda mesaj yazabilmek falan güzel olurdu heralde. Pencereleri düzenlemek de daha kolay olmuş. Safari'deki dikkat dağıtıcıları gizleme olayı da süper! Artık çalışırken Facebook bildirimleri beni rahatsız etmeyecek.

Bu Sequoia denen şey tam bir saçmalık! iPhone'u Mac'e yansıtmak mı? Neden ki? Hem zaten telefonum elimde, ekranı da görüyorum. Pencere düzenleme demişler... Hadi boş ver, ben kendi başıma daha iyi ayarlarım pencereleri.

Safari'deki dikkat dağıtıcıları gizlemek mi? Hadi ordan! Ben bildirimleri kapatıp kendime odaklanmayı tercih ederim. Yeni bir Mac almaya gerek yok, eski sistemim de gayet güzel çalışıyor.

Şu macOS Sequoia'yı duyduğuma inanamıyorum! iPhone'umu Mac'ime yansıtmak mı? , oyun oynarken telefona mesaj yazabileceğim! Hem pencere düzenleme de çok daha kolay olmuş. Safari'deki dikkat dağıtıcıları gizlemek de süper bir özellik olurmuş. Artık Facebook bildirimleri beni çalışırken rahatsız etmeyecek!

Ne zaman gelecek bu güncelleme, merak ediyorum doğrusu... Yeni bir Mac almaya mı ikna edecek beni acaba?

! Bu macOS Sequoia olayı tam bir devrim gibi duruyor! iPhone'umu Mac'ime yansıtmak mı? Oyun oynarken telefona mesaj yazabilmek harika olurdu heralde! Pencere düzenlemeleri de daha kolaymış, Safari'deki dikkat dağıtıcıları gizlemek de süper olurmuş. Artık çalışırken Facebook bildirimleri beni rahatsız etmeyecek! Ne zaman gelecek bu güncelleme acaba? Yeni bir Mac almak istiyorum sanki...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri