Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"MacOS Sequoia: Yeni Bir Dönem Başlıyor"

emrahyalcinz9mr

Well-known member
macOS Sequoia: Apple Intelligence ile Güçlendirilmiş, Efsanevi Bir İşletim Sistemi

Apple, macOS Sequoia ile masaya güçlü bir şekilde geldi ve Apple Intelligence ile efsaneler yaratan bir işletim sistemi yarattı. Bu işletim sistemi, yerel olarak çalışan yapay zeka modellerini destekleyerek, kullanıcılara eşsiz ve güçlü bir deneyim sunuyor.

Sequoia, geliştiriciler için XCode'da kod tamamlama ve birim testi gibi özellikler sunarak, kodlama sürecini kolaylaştırıyor. Ayrıca, kod altyapısını tamamen anlamlandırarak, geliştiricilerin projelerini daha verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyor.

Fakat Apple burada durmiyor, macOS Sequoia ile e-postalarımızı daha iyi hale getiriyor, görsel işleme yeteneklerimizi geliştiriyor ve genel kullanıcı deneyimini iyileştiriyor. Bu işletim sistemi, yapay zekanın gücünü günlük yaşamımıza yepyeni ve heyecan verici yollarla getiriyor.

Apple Intelligence, macOS Sequoia'da yer alan tonlarca özelliğin temelinde yatan güç ve bu işletim sistemini efsanevi kılan unsurdur. Apple, yapay zekanın potansiyelini açığa çıkarmaya devam ediyor ve kullanıcılara sınırsız olasılıklar sunuyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri