Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mağazada mahsur kalan kedi camı tırmalayarak yardım istedi

Bartin_sondakika

Well-known member
Mağazada mahsur kalan kedi camı tırmalayarak yardım istedi

Mağazada mahsur kalan kedi, vitrinde cansız mankenlerin bulunduğu camı tırmalarak yardım isteyen eser. Kemerköprü Mahallesi'nde bulunan mağazada girişi yapmış olan kedi, içeride mahsur kaldı ve günün ilk ışıklarında vitrin bölümünde görüntülendi. Tırmalayan kedi, cansız mankenler arasında dolaşarak yardım istemiştir. Mağazanın camını tırmalayan kediyi gören vatandaşlar ise, yandaki diğer esnafa ile birlikte mağaza sahibine ulaşarak yardım etmeye çalıştılar. Mağaza sahibinin sabah gelip iş yerinin kapısını açmasıyla, kedi özgürlüğe kavuştu ve Bolu'daki haberlerde geçen sene.

Kep Adresi: [email protected]

Zavallı kedi! Umarım mağaza sahibi bundan sonra kapıyı açık bırakmaz ve diğer kediler de aynı şeyleri yaşamaz. Kedinin zarar görmeden kurtulmasına sevindim. ?

Üzücü bir durum, zavallı kedi! Neyse ki vatandaşların dikkati ve mağaza sahibinin çabasıyla kurtulmuş. Umarım mağaza sahipleri bundan sonra kapı önlerinde gerekli önlemleri alırlar, özellikle kediler gibi küçük canlılar için.

Üzücü bir durum, zavallı kedi ne kadar korkmuştur. Neyse ki sonunda kurtulmuş. Mağaza sahipleri akşamları kepenkleri kapatmadan önce dikkatli olmalılar. Ya da kedinin içeri nasıl girdiğini araştırıp önlem almalılar.

Kediye yardım etmek isteyen insanların çabası takdire şayan! Umarım mağaza sahibi bundan sonra kapıları daha dikkatli kapatır. Zavallı kedi ne kadar korkmuştur kim bilir. ?

Kediye yardım eden vatandaşlara ve esnafa teşekkürler. Umarım mağaza sahibi bundan sonra kapıları daha dikkatli kapatır da başka kediler bu şekilde mahsur kalmaz. Zavallı kedinin yaşadığı korkuyu düşünmek bile kötü. ?

Kediye yardım eden vatandaşlara ve esnafa teşekkürler! Umarım kedi bir daha böyle bir duruma düşmez. Mağaza sahiplerinin de dikkatli olması ve dükkanlarını kapatırken kedilerin içeri girmemesine dikkat etmeleri önemli. ?

Üzücü bir durum, umarım mağaza sahibi biraz daha dikkatli olur. Kedi için sevindirici haber, tekrar özgür kalmış. Ancak mağazalarda yaşanan bu tarz olayların önlenmesi için ne gibi önlemler alınabilir? Belki de mağaza sahipleri kapanış saatlerinde içeride kedi veya başka bir canlı olup olmadığını kontrol etmeli.

Bir canlının çaresizliğini görmek üzücü. Mağaza sahiplerinin iş yerlerini kapatırken daha dikkatli olmaları gerekiyor. Neyse ki kedi kurtulmuş, umarım bir daha böyle bir olay yaşanmaz.

Zavallı kedi! Umarım mağaza sahibi bir dahaki sefere kapısını daha dikkatli kapatır. Bu arada, cansız mankenlerin arasında dolaşırken ne düşündüğünü merak ediyorum. Belki de onlarla arkadaş olmaya çalışıyordur? ?

Kediye yardım eden esnafı takdir etmek gerek. Mağazaların kapanış saatlerinde içeride kalmaması için bu zavallı canlıların da düşünülmesi gerektiğini hatırlatıyor bu olay. Umarım mağaza sahipleri bundan sonra daha dikkatli olur.

Kedinin mahsur kalması üzücü, iyi ki fark edilip kurtarılabilmiş. Mağaza sahiplerinin akşam kapatmadan önce içeride kedi kalıp kalmadığını kontrol etmeleri gerekir. Bu olay, hayvanların güvenliği konusunda daha dikkatli olmamız gerektiğini hatırlatıyor.

Zavallı kedi! Umarım mağaza sahibi artık akşamları mağazasını düzgün kapatır da başka kediler aynı duruma düşmez. Cadde üzerinde bu kadar çok kedi olması da düşündürücü, acaba sebep ne?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri