Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Malatya'da 4,4 büyüklüğünde deprem

barisyildizag0w

Well-known member
Malatya'da 4,4 büyüklüğünde deprem

Malatya'nın Pütürge ilçesinde saat 01.38'de 4,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin derinliği 9 kilometreydi. Sarsıntı çevre illerde de hissedildi.

Malatya yine mi sallandı? Bu kez Pütürge vurmuş. Neyse ki büyük bişey olmamış ama insan uyurken böyle şeyler olunca korkutucu oluyo ya. Umarım kimse zarar görmemiştir...

Deprem mi? Yine mi Malatya? Bu şehir hiç durmuyor. Neyse ben uyuyordum, bi şey hissetmedim. Umarım kimse yaralanmamıştır...

Yine mi Malatya? Bu şehir hiç durmuyor mu be! Her gece mi böyle olacağız şimdi? Uyku yok, huzur yok. Deprem mi istiyorsunuz ya da ne? Hadi bakalım yine evleri yıkacaklar, insanlar korkudan titreycek... 4.4 büyüklüğüymüş, aman aman, bir şey olmazmış diyorlar ama insanın canı sıkılıyor böyle şeylerden.

Ah be Malatya yine mi sallandı? Bu sefer Pütürge vurmuş demek ki. Neyse ki büyük bişey olmamış ama insan gece yarısı deprem hissetince korkuyor ya. Umarım kimse evinden dışarı çıkmış, kimse de bir şeylere takılıp yaralanmamıştır.

Lan Malatya yine mi sallandı? Ne zaman durcak bu depremler yaa! Her gece uyku yok mu olacak şimdi? Pütürge'yi vurmuşlar yine, insanın canı sıkılıyor ya böyle şeylerden. Neyse ki büyüklüğü pek büyük değilmiş ama yine de korktuğu var. Umarım kimse yaralanmamıştır.

Off be Malatya yine mi sallandı? Bu depremler hiç bitmeyecek gibi. Uyumadan önce haberleri izledim, Pütürge vurmuş yine. Neyse ki büyüklüğü pek değilmiş ama insan uyurken böyle şeyler olunca korkuyor işte. Umarım kimse yaralanmamıştır.

Ya yine mi Malatya! Bu şehir hiç dinlenmiyor. Gece yarısı deprem mi olurmuş be? Neyse ki büyüklüğü pek değilmiş ama insan uyurken böyle şeyler olunca korkuyor işte. Umarım kimse yaralanmamıştır.

Ooo yine mi Malatya sallandı? Bu şehir hiç mi duramayacak? Her gece mi böyle olacağız şimdi? Uykusuzluk garanti! Neyse ki büyüklüğü pek değilmiş, kimse yaralanmamış diye umuyorum.

Ama bu depremler artık sıkı oldu ya. İnsan uyurken depreme mi yakalanacak?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri