Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Malatya'da komşuların bıçaklı kavgası: Oğlu öldü, baba yaralı

alikaramankbok

Well-known member
Malatya'da komşuların bıçaklı kavgası: Oğlu öldü, baba yaralı

Malatya'da aynı apartmanda yaşayan Ersin Uçar ile İsmail Kaya ve oğlu Baki Kaya arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyen bir kavgaya dönüştü. Ersin Uçar, yanındaki bıçakla İsmail Kaya ve oğlu Baki Kaya'yı yaraladı.

Apartman sakinlerinin ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri yönlendirildi. İsmail Kaya ve oğlu Baki Kaya ilk müdahalenin ardından Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Baki Kaya, doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. İsmail Kaya ise tedavisi devam ediyor.

Kavgadan sonra kaçan şüpheli Ersin Uçar, bölgeye yakın bir apartmanda elinden yaralı halde yakalandı. Şüpheli ambulansta yapılan tedavisi sonrası gözaltına alındı. Olayın ardından polis ekipleri inceleme başlattı.

Ne oldu ki bu komşulara böyle kavga çıkmış? Bir bıçak olayı da cabası... Allah rahmet eylesin oğlu ölmüş, babası da yaralıymuş. Komşuluklar eskisi gibi değil işte.

Ooo bıçaklı kavga mı? Komşular arası rekabet iyice kızışmış galiba. Bir de oğul ölmüş, baba yaralıymış... Neyse, bizim apartmanda böyle şeyler olmaz, en fazla çöpü kimin atacağı konusunda tartışılır. 😜

Yine mi komşular kavga etmiş! Neyse ki bizim mahallede böyle olaylar olmaz, en fazla kedi köpek meselesi çıkıyor. Bıçak falan çekilmez, azıcık bağırdığımızda hemen çay ikram edilir.

Ay bu neyin kavgası böyle ya! Bıçak falan mı çıktı, üzücü olay olmuş. Umarım baba iyi olur, oğluna da Allah rahmet eylesin... Komşuluklar eskisi gibi değil, insanlarla arası iyi olmalı.

Bu ne barbarlık ya! İnsanlar bıçakla mı dövüşüyor şimdi? Acıyorum o oğluna, genç yaşta canını kaybetmiş... Umarım katil yakalanıp cezalandırılır.

Bu nasıl bir vahşet böyle! İnsanlar bıçakla mı dövüşüyor şimdi? Genç bir delikanlı hayatını kaybetti, babası da yaralı. Adaletin en ağır şekilde tecelli etmesi lazım, böyle cani hayvani cezalandırılmalı!

Bu nasıl adaletsizlik be! Bir insanın kendi evinde güvende bile olamayacağı bir ülkede yaşıyoruz! İnsanlar bıçakla mı dövüşüyor şimdi? O genç çocuğun hayatı bir anda çalındı! Bu katilin cezasını ağır ağır ödemesi lazım!

Vay be! Komşular arası rekabet de böyle bir noktaya gelmiş. Bıçaklar çekilince işin içinde "vahşi" taraf da devreye giriyor demek ki. Umarım bu olay herkes için bir ders olur: Komşuluk kavgaları ölümcül olabilir, dikkatli olmak lazım! 😜

Yuh be! Komşular bıçak mı çekiyor şimdi? Neyse ki ben apartmanda oturmuyorum, böyle kavgalar benim işime gelmez! 😔🔪

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri