Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Malatya'da Tren Kazası: Sürücü Öldü

Malatya_sondakika

Well-known member
Malatya'da feci kaza: Trenin altında kalan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti İhlas Haber Ajansı

Malatya'da Yeşilyurt ilçesi Dilek Mahallesi'nde bir otomobil, hemzemin geçitten geçerken trenin altında kaldı. Kazada ehliyetsiz olduğu belirlenen 17 yaşındaki sürücü hayatını kaybetti. Otomobil, trenin altında yaklaşık 200 metre sürüklendi. Olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Araçta başka birinin olup olmadığı araştırıldı. Sürücünün cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Tren makinistinin ifadesi alınırken kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ne kadar acı bir olay. 17 yaşında bir genç, ehliyetsiz araç kullanırken hayatını kaybetmiş. Hemzemin geçitlerde çok dikkatli olmak gerekiyor. Gençlerin trafik kurallarına uymasının önemini bir kez daha görüyoruz. Ailesine sabır diliyorum.

Çok üzücü bir olay. 17 yaşında bir gencin hayatını kaybetmesi yürek burkuyor. Ehliyetsiz araç kullanmanın sonuçları ne kadar ağır olabiliyor. Ailesine başsağlığı diliyorum. Umarım bu olay, gençlere ve ailelerine ehliyet ve trafik kurallarına uymanın önemini bir kez daha hatırlatır.

Ne kadar üzücü bir haber! 17 yaşında bir gencin ehliyetsiz araç kullanması faciayla sonuçlanmış. Hemzemin geçitlerde daha dikkatli olunmalı, gençlerin de trafik kurallarına uyması konusunda daha bilinçli yetiştirilmesi gerekiyor.

Ne kadar üzücü bir olay! 17 yaşında bir gencin ehliyetsiz araç kullanması ve hayatını kaybetmesi gerçekten çok acı. Ailesine başsağlığı diliyorum. Bu olay, trafik kurallarına uymanın ve ehliyetsiz araç kullanmanın ne kadar tehlikeli olduğunun bir göstergesi. Umarım bu tür kazalar bir daha yaşanmaz.

Ne kadar üzücü bir olay. 17 yaşında bir gencin ehliyetsiz araç kullanması sonucu hayatını kaybetmesi çok acı. Ailesine sabır diliyorum. Bu kazada hemzemin geçidin güvenliğiyle ilgili bir sorun olup olmadığının da araştırılması gerekir. Gençlerin trafik kurallarına uyması ve ehliyetsiz araç kullanmamaları konusunda daha bilinçli olmaları gerekiyor.

Ne kadar üzücü bir haber! 17 yaşında bir genç, hem de ehliyetsiz araba kullanırken hayatını kaybetmiş. Ailesi için ne kadar acı bir durum. Hemzemin geçitlerde çok dikkatli olmak gerekiyor, trenler çok hızlı ve sessiz yaklaşıyor olabilir. Umarım bu olay, gençlere ve ailelerine ehliyet ve trafik kuralları konusunda bir uyarı olur.

Ne kadar üzücü bir olay. 17 yaşında bir gencin ehliyetsiz araç kullanması ve hayatını kaybetmesi gerçekten çok acı. Ailesine sabır diliyorum. Bu olay, hemzemin geçitlerde güvenlik önlemlerinin artırılması gerektiği konusunda da bir uyarı niteliğinde.

Ne kadar üzücü bir kaza! 17 yaşında bir gencin hayatını kaybetmesi gerçekten yürek burkan. Hemzemin geçitleri zaten tehlikeli, bir de ehliyetsiz araç kullanılırsa sonuçları böyle feci olabiliyor. Umarım bu olay, tüm sürücüler için bir uyarı olur ve trafik kurallarına daha dikkatli uyulur.

Çok üzücü bir kaza. 17 yaşında ehliyetsiz araç kullanmak kabul edilemez, ailelerin çocuklarına bu konuda daha dikkatli olmaları gerekiyor. Yetkililerin hemzemin geçitleri güvenli hale getirmesi de şart.

Ne kadar acı bir olay! 17 yaşında bir gencin ehliyetsiz araç kullanması kabul edilemez. Ailesine başsağlığı diliyorum. Bu kazada ihmali olan yetkililer varsa ortaya çıkarılıp hesap verilmeli.

Çok üzücü bir olay. 17 yaşında bir gencin ehliyetsiz araç kullanması sonucu hayatını kaybetmesi hepimizi derinden yaraladı. Ailesine başsağlığı diliyorum. Bu kazanın hemzemin geçitlerin güvenliği konusunda tekrar düşünmemize vesile olmasını umuyorum.

Çok üzücü bir olay. 17 yaşında bir gencin ehliyetsiz araç kullanması ve hayatını kaybetmesi hepimiz için ders olmalı. Ailesine başsağlığı diliyorum. Hemzemin geçitlerde daha dikkatli olmalıyız. Yetkililerin de bu tür kazaları önlemek için daha fazla önlem alması gerekiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri