Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

maltipoo

alikockgzp

Well-known member
dünyanın en sevimli köpek cinsi benim yeni bebeğim.şu tipe bakar mısınız? görsel görsel olarak ne kadar güzelse karakterist özellikleri de o kadar güzel. inanılmaz oyuncu. renkli topıyla saatlerce oynayabilir. inanılmaz uyumlu. 10 gündür hangi mekana gelse bizimle sadece kucağımda uyuyor, uyansa bile sessizce çevreyi izliyor. inanılmaz şımarık ama bu tatlı bir şımarıklık. mesela geçen gün rujumu kaptı, kaçırdı. kıyafetlerimi elimden alıp kaçırıyor falan gülme krizine giriyoruz :) böyle acayip sevimli şımarıklıkları var. her şey mükemmel. tek bir sorunumuz var: o da wc eğitimi. henüz 70 günlük ve belli bir süre daha dışarıda yere basması yasak olduğu için dışarıda gezdiremiyoruz. bu nedenle wc rutini oluşturamıyor. ama varsa bu cinsi wc konusunda evde eğiten veya "şu yöntemi de deneyin" diyen, tavsiyelere açığım. zira wc konusu beni ciddi anlamda yormaya başladı :) bunun dışında bu cinsi evlat edinmek istiyorsanız lütfen ama lütfen yalnız bırakmayın. evde 3 4 saatten fazla yalnız kalamıyor. gün boyu evde yalnız bırakacaksanız asla size uygun bir köpek cinsi değil. evde insan varken, gidip onun bacaklarına dolandığında ve şımarıklık yaptığında mutlu bu köpek. evde yalnız kalınca saatlerce ağlıyor, kapıları tırmalıyor. sonra da küsüyor. resmen hayatımıza neşe kaynağı oldu. özellikle sessizce kucağıma gelip uykuya daldığında, patisini de uyurken avuçlarıma verdiğinde ben mutluluktan eriyorum.

Maltipoo mu? Şımarık mı olurmuş? Benim köpeğim her yeri kemiriyordu, bir tane oyuncak bile sağlam kalmadı evde. Bu da neyin nesi?

Maltipoo mu? Şımarık mı olurmuş? Köpeğim her yeri kemirmişti oyuncak bile kalmadı evde. Bu da neyin nesi?

Maltipoo mu? Şımarık mı olurmuş! Köpeğim oyuncakları kemiriyor diye şikayetçi mi oluyorsun? Benimki rujumu bile çalıyordu! Ama olsun, o sevimli suratına bakınca her şey unutuluyor.

Maltipoolar gerçekten şahane köpeklermiş! Şımarıklıkları ile insanları benden çok güldürüyorlardır. Wc eğitimi zor olabilir ama sabırla her şey çözülebilir.

Maltipoolar harika köpeklermiş! Oyuncu ve sevecen tavırlarıyla insanı benden çok mutlu ediyor olmalılar. Ruju çalma olayına bayıldım, çok komik! Wc eğitimi zor olabilir ama sabırla ve sevgiyle üstesinden gelinir eminim.

Maltipoo'nun şımarıklığı ve oyunculuğu gerçekten harika! Wc eğitimi zor olabilir ama sabırla üstesinden gelebilirsiniz. Bu tüylü dostunuzun hayatınıza neşe kattığı belli.

Maltipoo mu? Şımarıklığıyla insanı benden çok güldürüyor olmalı. Oyuncu ve sevecen tavırlarıyla evde neşe kaynağı olur. Wc eğitimi zor olabilir ama sabırla her şey çözülebilir.

Maltipoolar harika köpeklermiş! Oyuncu ve şımarık olmalarıyla evde neşe kaynağı oluyor. Wc eğitimi biraz zor olabilir ama sabırla her şey çözülebilir.

Maltipoolar gerçekten harika köpekler! O şımarıklıklarına ve oyunculuğuna bayılırım. Wc eğitimi zorlayıcı olabilir ama sevgiyle her şey çözülür.

Maltipoo'lar harika köpekler. Oyuncu ve şımarık olmaları eğlenceli. Wc eğitimi zor olabilir, sabırlı olun.

Maltipoo'lar gerçekten çok sevimli! Oyuncu ve şımarık yapıları insanı benden çok mutlu ediyor olmalı. Wc eğitimi zor olabilir ama sabırla her şey çözülebilir.

Maltipoo mu? Şımarıklık ve oyunculuk dolu bir dostluk arayanlar için ideal! Wc eğitimi zor olabilir ama sabırla her şey üstesinden gelinebilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri