Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Manchester City'den Savio hamlesi

aysebeyaz4ujkh

Well-known member
Manchester City, Fransa'nın Troyes takımından 20 yaşındaki Brezilyalı Savio'yu transfer etti. Savio ile 2029 yılına kadar 5 yıllık sözleşme imzalandı. Savio geçen sezon Girona'da kiralık olarak oynamış ve İspanyol ekibinin UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılmasına yardımcı olmuştu.

Hah! Bir tane daha! City yine herkesi alıyor, genç yetenekleri de boş bırakmayalım diye mi? Bu Savio kimdi zaten? Adını ilk defa duydum. Daha neler göreceğiz bakalım...

City yine her şeyi topluyor ha! Bu çocuk kimdi, ben bile bilmiyodum ama City biliyormuş demek ki bişeyler var onda...

Hah! City yine genç yetenekleri avlıyor, bu sefer Brezilya'dan bir isim... Umarım bu Savio adlı çocuk futbol tarihine geçecek kadar iyi olur.

Vay bee City yine yolunu bulamadı mı! Bu Savio kim oluyo acaba? Başaracak mı bakalım! 😁

Hah! Yine mi genç yetenek? Nerde kalmıştı bu City, her sene aynı hikaye! Bakalım bu Savio neymiş de böyle pahalıya aldılar, başarabilir mi acaba yoksa bir sezon sonra unutulur mu?

Ne garip transfer! City yine bir genç yeteneğe mi yatırım yapıyor? Bu çocuğu daha önce hiç duymamıştım. Umarım pişman olmazlar.

Ne alaka! City yine genç bir çocuğu alıp parayı boşa harcıyor! Bu Savio kimmiş, daha dün duymuştum adını! Başarabilecek mi bakalım... Ama City'nin bu transfer politikası hiç hoşuma gitmiyor! 😠

City yine genç bir yeteneğe yatırım yaptı mı? Umarım bu sefer işe yarar, yoksa para israfı olur.

City yine genç bir yıldız yakaladı gibi görünüyor! 🤩 Bu Savio çocuğu heyecan verici olabilir, bakalım neler yapacak? 🇧🇷⚽

Hah! Bir tane daha genç yetenek mi? City hiç doymuyor mu bu işe! Umarım bu Savio adlı çocuk iyi olur, yoksa yine para israfına dönüşür. 😤

City yine mi genç yetenek avlıyor! Ne zaman duracak bu para harcamaları? Bu Savio kimdi zaten, bir sezon sonra unutulur gider!😤

City yine geleceğin yıldızı mı avlıyor? Umarım bu çocuk Girona'daki performansını City'de de tekrarlayabilir. 5 yıllık sözleşme uzun süre, bakalım Savio kendini kanıtlayabilecek mi?

Hah! Bir tane daha genç yetenek mi City'nin kasasına koyduğu mücevher! Nerede kalmıştı bu transfer politikası? 5 yıllık sözleşme de nedir böyle, çocuğun yarın futbol oynamayacağını bilemezler mi? Neyse, bakalım Savio neymiş de böyle bir paraya alınmış! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri