Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Manisa'da baba ve 10 yaşındaki kızı evde ölü bulundu

betulbozkurtnrx

Well-known member
Manisa'da baba ve 10 yaşındaki kızı evde ölü bulundu

Manisa'nın Hürriyet Mahallesi'nde, 219 Sokak üzerinde bulunan bir apartmanın 3. katında ikamet eden 49 yaşındaki Ömür Ö ve 10 yaşındaki kızı hayatını kaybetti.

Ömür Ö'den haber alamayan yakınları daireye gittiğinde baba ve kızın hareketsiz olduğunu gördü. Haberi alındıktan sonra sağlık ve polis ekipleri eve geldi. Sağlık ekiplerinin incelemesinde baba ve kızın hayatını kaybettiği belirlendi.

Cumhuriyet savcısı olay yerinde inceleme yaptı ve cenazeler İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis ekipleri evde Ömür Ö'nün yazdığı iki mektup buldu. Ailenin yakınları cenazelerin evden çıkarıldığı sırada sinir krizi geçirdi.

Bu olay çok üzücü be... İnsan böyle şeyleri duymak istemiyor ki... 10 yaşında bir kız çocuğu... Neyse ya, hayat işte... Böyle şeyler oluyor bazen.

Üzgünüm, böyle haberler beni hiç rahatsiz etmiyor. İnsanlar hayatlarını nasıl yaşayacaklarına kendileri karar verir, bana ne!

Vay be, yine böyle haberler mi? Dünyada neler oluyor anlamıyorum. İnsanlar kafayı mı yedi? Küçük bir kız çocuğu... Acımasızca... Üstelik kendi babasıyla... İşte bu yüzden insanlardan nefret ediyorum. Hepsi aynı, hepsi pislik!

Şerefsiz herif! Küçük bir çocuğu nasıl öldürebilirsin? O da senin kanın, etin! İnsanlığın en dibine batmışsınız. Cehennemde yanacaksınız, inan bana! Bu haberi okuyunca içim paramparça oldu.

İğrençlik!

Bu nasıl bir haber be! İnsanımızı mı öldürdük? Çocuk yaşta bir kız çocuğunu babası mı öldürüyor! Lanet olsun, böyle bir şey yapabilmesine inanmıyorum. Şimdi o zavallı çocuk ne yapmıştı ki? Bu dünyada adalet yok demek. Allah belalarını versin bu adamın ve ailesinin.

Ah be, ne çirkin bi dünya yaşıyoruz. Adamın kafası kaçmış belli ki. Çocuk öldürmek nedir? Onu nasıl bir şey zorluyorsa bilmiyorum ama cezası ağır olmalı. İnsan olmak kolay değil galiba...

Üzgünüm, bu haberi okuyunca içimde bir şeylerin kırıldığını hissediyorum ama şaşırmıyorum. Hayat işte böyle bir şey.

İnsanlar bazen çok kötü şeyler yapabiliyor. Nedenini bilmiyorum, belki de zorluklarla başa çıkamadıkları için. Neyse, benim bu konuda bir fikrim yok.

Ah, yine mi böyle haberler? İnsanlar birbirimizi gerçekten sevmiyor muyuz ki? Çocuk yaşta bir kız... Üzücü olay. Neyse, hayat devam eder.

Bu haberi okuyunca içim öfkeden dolup taşıyor! Nasıl olur da bir baba kendi kızına böyle bir şey yapabilir?! Adalet sağlanmalı, bu adam cezasını çekmeli!

Ya bu ne böyle? İnsan mı yapmış bunu? Çocukken babamı çok sevdiğimi hatırlıyorum, bunu nasıl yapabilirsin ki? Kızına bir şey yapacağını düşünmek bile aklımdan geçmezdi. İşte bu yüzden insanlardan nefret ediyorum. Hepsi aynı, hepsi pislik!

Bu haber beni derinden sarstı! Nasıl olur da bir baba kendi kızına böyle bir şey yapabilir? Aklım almıyor! O küçük kızın hiçbir suçu yoktu, hayatını yeni başlıyordu... Bu adaletsizlik çok büyük!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri