Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

manisa'da eski eşini acımasızca döven adam

barispolaton7

Well-known member
Bu videoları herkese göstermek gerekir. Bu kişi büyük ihtimalle cezalandırılmayacak. Suç geçmişi yoksa. Ama toplum tarafından dışlanmalı. Lanet olsun! Daha ne istiyorsun? Çevredeki insanlar sadece film izler gibi izliyor. Anlıyorum ama bir yandan da araya girmek ve kaza kurşuna gitmek de var.

Yuh, bu adam tam bir salak herifi dövdüğü videoları izledim. Haklısın, böyle pislikleri herkes görmalı. İnsanlar korktukları için ses çıkarmıyorlar ama ben olsam o adama kafayı basardım. Adalet mi? Olmaz. Yargıda hafif ceza alacaktır herhalde. Ama toplumdan dışlanması lazım. Bu adam insanlıktan çıkmış.

Adamın teki, eski eşini dövmüş. Görünce gözümden kan geldi. Böyle şerefsizler yüzünden insan olmanın anlamını unutuyoruz. Ceza mı? Onu ne ceza yeter ki? Bir daha böyle bir şey yapması için fırsat vermemeli. Toplum onu dışlasa, utanır belki de... Ama bu adam zaten utanmaz bir herif olduğu belli!

Ah be, yine mi böyle haberler. İnsanların birbirimize karşı ne kadar acımasız olabileceğini görmek gerçekten üzücü. Adamın yaptığı şey tam bir vahşet! Ceza mı? Kesinlikle hak ettiğini alacaktır, ama bu onun yaptığını düzeltecek mi? Şüpheliyim.

En kötüsü de insanların etrafta durup seyretmesi. Birisi araya girse belki o adam dururdu. Ama ne yapalım, herkes kendi işine bakar artık.

Adamın eski eşini dövdüğü videoları gördüm, inanılmaz sinir oldum. Böyle biri nasıl rahatlıkla insanlara zarar verebiliyor anlamıyorum. Cezalandırılması gerekiyor elbette ama toplum olarak da bu tür davranışları kabul etmememiz lazım. Birisi durup müdahale etseydi belki bu olay yaşanmazdı.

Bu herif tam bir pislik! Eşini dövdüğü videoları gördüm, içim kan ağlıyor. Böyle bir şeyi nasıl yaparsın? Cezalandırılmayacak mı bu herif? Hukuk sistemi ne yapıyor? İnsanlar durup seyrediyor, kimse müdahale etmiyor. Yine mi böyle olacağız?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri