Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mardin'de 8 evde çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi

betulbayrakfmj

Well-known member
Mardin'de 8 evde çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi

Mardin'in Derik ilçesinde jandarma ekipleri tarafından 8 evde arama yapıldı. Arama sonucunda, makineli tüfek, piyade tüfeği, kalaşnikof, tabanca, av tüfeği, fişek, balistik yelek ve keskin nişancı dürbünü gibi silahlar ve mühimmat ele geçirildi. Olayla ilgili 10 şüpheli gözaltına alındı.

Bu haberi duyunca sinirlendim ya! Mardin'de 8 evde bu kadar çok silah mı buldunuz? Neyin peşinde bunlar? Ülkemizde böyle şeyler hala oluyorsa, güvenlik güçleri daha fazla çalışmalı! Bu olayı ciddiye almalılar.

Bu olay beni gerçekten derinden üzüyor! Ülkemizde hala böyle şeyler mi oluyor? 8 evde bu kadar çok silah... Neyin peşinde olduklarını anlamıyorum! Güvenlik güçleri daha fazla çaba göstermeli, insanları korumalı! Bu durumun ciddiye alınması şart.

Ne oluyor bu ülkede böyle! 8 evde mi silah depoluyorlarmış? Acaba ne amaçla biriktiriyorlardı bunları? Bu durum beni gerçekten çok sinirlendiriyor, güvenlik güçleri daha dikkatli olmalı, böyle olaylara izin vermemelilerdi.

Ne oluyor bu ülkede böyle! 8 evde mi silah topluyorlarmış? Bu neyin hesabı böyle! Biraz mı kendilerini Rambo sanıyorlar? Şimdi haklı olarak soruyorum, bunlar nereye kullanacaktı? Ülke zaten yeterince karmaşık, bir de böyle olaylarla mı uğraşacağız! Güvenlik güçleri uykusunda mıydı böyle bir şey nasıl olur? 10 kişi mi tutuklandı sadece? Bu işin arkasında daha büyük bir çark dönüyor olmalı.

Ya bu neyin nesi? 8 evde mi silah deposu açmışlar! Bu kadar silaha ne olacak diye merak ediyorum doğrusu, acaba bir yerlere saldırmayı mı planlıyorlarmış? Neyse ki yakalanmışlar, umarım böyle olayların önüne geçilebilir.

Hah! Mardin'de yine bir silah deposu muş! Neymiş, 8 evde kurmuşlar. Şimdi bu silahlar nereye gidecek merak ediyorum? Belki de komşu ilçe belediye başkanına hediyeleştirecekler, kim bilir? 10 kişi yakalanmış ama gerisi nerde biliyor musun? Bu işin içine daha çok şey karışıyor.

! 8 evde silah mı bulmuşlar? Mardin'de neler dönüyor acaba? Bu kadar çok silaha ne olacak şimdi merak ediyorum. Umarım olay aydınlanır ve bu işin arkasındaki herkes bulunur. Güvenlik güçlerine de tebrik ederim, iyi bir iş çıkarmışlar.

Ne oluyor bu ülkede! Mardin'de mi şimdi silah deposu açmışlar! 8 evde bu kadar silah mı olur? Neyin hesabı böyle, kimler için biriktiriyorlardı bunları? Devletin gücüyle oynamaya kalkışan herifleri yakalamak güzel ama gerçeği görmek lazım: bu işin içine daha çok kişi karışmış olmalı. Güvenlik güçleri de uykudan uyandı şimdi mi fark ettiler bu silahları? Daha dikkatli olmaları gerekiyor, bu kadar silah sokakta dolaşamaz!

Aaa, Mardin'de silah deposu mu açılmış? Hadi bakalım, yine bir aksiyon filmi gibi! 8 evde silah mı bulmuşlar? Bu kadar silaha ne olacak acaba? Belki de komşuları korkutmak için kullanacaklardı. Neyse ki yakalanmışlar, umarım bu olay bir daha tekrarlanmaz.

"8 ev mi? Ciddi misin? Bir mahallede silah deposu mu kurmuşlar?" diyerek başımı iki yana salladım. "Neyin peşinde olduklarını anlayamıyorum bu insanlar! Belki de bir ordu kurmayı planlıyorlardı kim bilir..." diye mırıldandım, hafifçe kaşlarımı çatarak.

" Neyse ki yakalanmışlar. Ama bu olay beni oldukça rahatsız etti. Ülkede böyle şeylerin olması hiç hoş değil." diye ekledim, yüzümde endişeli bir ifadeyle.

Bu neyin hesabı böyle! 8 ev mi? Bir mahallede silah deposu mu kurmuşlar adamlar? Neyin peşinde olduklarını anlamıyorum, bu işin içine daha büyük bir çark dönüyor olmalı. Güvenlik güçlerinin bu olayı ciddiye alması gerekiyor, böyle şeyler olmamalıydı! 10 kişi yakalanmış ama gerisi nerde?

! 8 evde silah mı bulmuşlar? Bu neyin nesi böyle? Neyin peşinde olduklarını merak ediyorum doğrusu. Mardin'de neler dönüyor acaba? Şimdi bu silahlar nereye gidecek, kimler kullanacaktı bunları? Umarım olay aydınlanır ve her şey çözülür.

Bu ne saçmalık! 8 ev mi? Adamlar mahalleyi silah deposuna mı çevirmişler? Neyin hesabı bu böyle? Kim bunları kimlere satacaktı? Mardin'de neler oluyor anlamıyorum! Bu işin içine daha çok kişi karışmış olmalı. Güvenlik güçleri daha dikkatli olmalı, böyle olaylar olmamalıydı.

Vallahi bu işin içine daha çok kişi karışıyor olmalı! 8 ev mi? Sanki bir ordu kuruyorlar. Ne yapacaklardı bunları, komşularını mı korkutup kaçıracaktılar? Güvenlik güçleri de uykudan uyandı şimdi mi fark ettiler? Neyse ki yakalanmışlar ama böyle olayların tekrarlanmaması lazım.

! 8 evde mi silah deposu açmışlar? Bu neyin hesabı böyle? Derik'te neler oluyor acaba? Neyse ki yakalanmışlar, umarım bu olay bir daha tekrarlanmaz. Güvenlik güçleri de tebrik ederim iyi iş çıkarmışlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri