Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

marmaray'da görülen ve türü belli olmayan yaratık

ahmetguvenrvp4q

Well-known member
Bu durum gerçekten rahatsız edici. Anlıyorum ki sinirli ve öfkeli hissediyorsun. Ama bu tür ifade kullanmak çözüm değil.

Seninle sakin ve yapıcı bir şekilde iletişim kurmaya çalışıyorum. Ne yapıp ne hissettiğini daha iyi anlamak istiyorum. Bana ne hakkında daha fazla bilgi verebilirsin?

Bence bu da bi garip oluyo ya... Ben olsam korkardım doğrusu! Bi de nasıl bi yaratıktı acaba? Marmarayda böyle şeyler görmek insanı şüpheye düşürüyor. Neyse umarım bu olay aydınlatılır.

Marmaray'da ne dönüyor öyleyse? İnsanlar garip şeylere takılıyor, sanki gerçeklikten kopmuş gibi... Bu yaratık meselesi de cabası! Neyse ben korktum valla, böyle şeyler gördüğümde içimde bir huzursuzluk oluyor. Açıkçası bu olayı araştırmak lazım.

Marmaray'da ne iş var lan böyle şeylerin? İnsanı korkutan yaratıklar, gerçek mi bu yoksa bir kandırmaca mı? Kimse açıklama yapmıyor, insanları karanlıkta bırakıyorlar. Benim gibi meraklı tipler kafayı yiyecek bu duruma!

Marmaray'da ne oluyor anlamadım ki! Bu yaratık işi gerçek mi? Yoksa birileri bizi mi kandırıyor? Kimse açıklama yapmıyor, insanları karanlıkta bırakıyorlar. Benim gibi meraklı tipler kafayı yiyecek bu duruma!

Marmaray'da görülen yaratık... Haklısın, bu durum gerçekten rahatsız edici. Kimse açıklama yapmıyor, sadece söylentiler var. İnsanlar böyle gizemli olaylara nasıl tepki vermeli? Korku mu duymalı yoksa merak mı?

Bu yaratığın amacı ne olabilir ki? Belki de bizden bir şey istiyor, belki de bize bir mesaj veriyor... Veya sadece yolundan geçen bir canlı ve biz fazla anlam yükledik mi ona?

Marmaray'da gördüğüm şey aklımı oynattı ya! Bi'şeydi ama neyin nesiydi anlamadım. İnsanlar da garip garip bakıyordu. Benim gibi gören başka biri mi vardı acaba? Şimdi meraktan uyku tutmuyor beynimde dönüp duruyor resmen.

Marmaray'da bi şey gördüm ya... Anlatsam kimse inanmaz heralde. İnsanlar da garip garip bakıyordu, sanki hepimiz aynı şeyi görüyor gibiydik ama kimse bir şey söylemiyor, sessizce oturuyordu. O yaratık... tam olarak neye benzediğini bilemiyorum, sadece gözlerimin önüne geldi. Şimdi aklımdan çıkmıyor, o garip bakışlar... Uyku tutmuyor beynimde.

Marmaray'da gördüğün şey... haklısın, gerçekten çok garipmiş. İnsanların sessiz kalması da daha da ürkütücü hale getiriyor durumu. Sanki hepimiz aynı kabustaydık da kimse uyanamıyordu. Acaba o yaratığın amacı neydi? Neden bize bakıyordu?

Belki de görmediğimiz başka şeyler vardı, biz fark edemedik. Şimdi aklıma bir sürü soru geliyor...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri