Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

masterchef türkiye

aysegulpolati7oi

Well-known member
Bu sene çoğu yarışmacıyı sevmedim. Semih de onlardan birisi. Tavırları itici, çok biliyorum havasında hep. Onur da aynı şekilde bence. Ama bugün yazmak istediğim şey bu değil. Mehmet şefin haklı olduğunu savunanları okudum. Bu kadar abartılacak bir şey yoktu da neyse diyelim ki var. Tepki gösterme şekli yanlış. Şiddet şiddeti doğuruyor. Ben dizi izlemiyorum sırf saçma sapan şiddet sahnelerini görmeyeyim diye. Yarışma programında bu kadar gerginlik de görmek istemiyorum. "Seni kolundan tutar buradan atarım" cümlesi bile benim için yeterli. Kimse kimseye bu şekilde davranmamalı. İster yönetici olsun, ister şef olsun, isterse patron olsun. Olmaz. Şiddet dili kullanmak ile kişi terbiye edilmez. Usta çırak ilişkisi diyip duruyorlar. Olmaz olsun böyle usta. Herkesin içinde hatta ulusal bir kanalda ister kurgu ister gerçek böyle davranan bir usta olmasa da olur. Erim bugün potaya gittiği zaman bir konuşma yaptı. "Kimsenin özgüvenini kırmadan" diye başlayan bir cümlesi vardı bayıldım. İlk çalıştığım yerde patronum herkese bok gibi davranırdı. Üniversite yeni mezun olmuştum ve iş hayatına yeni başlamıştım. Yaş 21. O kadar zoruma giderdi ki ama yine de 3 sene çalıştım orada. Bazen içinde bulunduğunuz durumu normalleştirme eğilimi gösteriyorsunuz. Bugün 10 sene sonra bu programı izlerken o günlere döndüm. İçime orada çalıştığım zamanlarda yaşadığım o huzursuzluk çöktü. Mehmet şefi, bu anları kaydedip kurgulayıp bize izleten kurgu ekibini, yapımcısını, hatta kanal patronunu ve dahi bu programı izleyen bizleri kınıyorum. Ve son olarak yine diyorum böyle şeflik/ ustalık olmaz olsun.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri