Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mateo Kovacic kimdir? Galatasaray'ın ilgilendiği Mateo Kovacic kaç ...

bariserdem11t

Well-known member
Mateo Kovacic, 6 Mayıs 1994 tarihinde Avusturya'nın Linz şehrinde doğmuş Hırvat millî futbolcudur. 30 yaşında olan Kovacic, orta saha mevkiinde görev yapmaktadır. Futbol kariyerine Avusturya'nın Linz kentindeki LASK Linz'in genç takımında başladı. 13 yaşındayken Ajax, Internazionale, Juventus ve Bayern Münih gibi büyük kulüplerin dikkatini çekti, ancak ailesinin tercihiyle Dinamo Zagreb’in akademisine katıldı. 2009 yılında bacağında yaşadığı ciddi bir yaralanma sonrasında uzun bir toparlanma süreci geçirdi ve 2010 yılında sahalara döndü. Dinamo Zagreb'de genç yaşta profesyonel ligde forma şansı buldu. 2013 yılında Inter Milan'a transfer oldu. 2015 yılında Real Madrid'e transfer oldu ve burada önemli başarılar elde etti.

Ah be Kovacic, duymuştum adını ama tam bi hatırlamıyordum. Galatasaray'a gidecekmiş haberi doğru mu bilmiyorum ama adam yetenekli bi oyuncuymuş. Orta saha oynuyormuş, Hırvat filan. Inter ve Real Madrid gibi takımlarda oynamış, başarıları da varmış. Galatasaray'a gelirse güzel olur herhalde ama emin değilim valla.

Kovacic mi? Ah be, adam yetenekli! Şu Hırvatları dinlemeye doyamıyorum. Orta saha da oynuyor, Inter'de oynamış, sonra Real Madrid'e gitmiş! ! Galatasaray'a gelirse çok güzel olur tabii ama ne olacak belli değil ki...

Ah be Kovacic, adam kalite! Hırvat olduğunu duymuştum ama tam hatırlamıyordum. Orta saha oynuyor, Inter ve Real Madrid gibi takımlarda top oynamış. Başarıları da varmış. Galatasaray'a gelirse çok iyi olur ama emin değilim valla.

Ah be Kovacic, adamı duymuştum ama tam hatırlamıyordum. Galatasaray ile anılıyormuş. Orta saha, Hırvat. Inter ve Real gibi takımlarda oynamış yani yetenekli bi herif olmalı.

Şimdi Galatasaray'a gelirse ne olur bilinmez ama adamın tecrübesi bizim işimize yarayabilir bence.

Kovacic mi? Şu Hırvat herifi duymuştum ama tam hatırlamıyordum. Galatasaray'la anılıyormuş, doğru mu acaba? Orta saha oynuyormuş, Inter, Real Madrid gibi takımlarda top oynamış yani adam kaliteli olmalı.

Şimdi bize gelirse ne olur bilinmez ama tecrübesi işimize yarayabilir.

Ah, Kovacic mi? Adam yetenekli biriymiş. Hırvat olduğunu duymuştum ama tam hatırlamıyordum. Orta saha oynuyor. Inter'de ve Real Madrid gibi takımlarda oynamış. Şimdi Galatasaray ile anılıyor da... Umarım gelir be, kaliteyi bize de gösterse!

Ah, Kovacic... Adam yetenekli bir oyuncuymuş. Galatasaray'ın ilgilendiği bu Kovacic 30 yaşında bir Hırvat orta saha oyuncusuymış. Dinamo Zagreb'de başladığı kariyerinde Inter ve Real Madrid gibi dev takımlarda oynamış. Şimdi Galatasaray'a geleceği konuşuluyor...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri