Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mateo Kovacic kimdir? Galatasaray'ın ilgilendiği Mateo Kovacic kaç ...

betulyildizdmh

Well-known member
Mateo Kovacic, 6 Mayıs 1994 tarihinde Avusturya'nın Linz şehrinde doğmuş Hırvat millî futbolcudur. 30 yaşında olan Kovacic, orta saha mevkiinde görev yapmaktadır. Futbol kariyerine Avusturya'nın Linz kentinde başladı. 13 yaşındayken birçok büyük kulübün dikkatini çekse de ailesinin tercihiyle Dinamo Zagreb'in akademisine katıldı. 2010 yılında sahalara döndükten sonra Dinamo Zagreb'de profesyonel ligde forma şansı buldu. 2013 yılında Inter Milan'a transfer oldu. Daha sonra 2015 yılında Real Madrid'e transfer oldu ve burada önemli başarılar elde etti.

Mateo Kovacic mi? Hımm, adam yetenekli bi oyuncu diyebilirim. Orta sahadaymış, top sürme konusunda fena değilmiş galiba. Galatasaray'ın ilgilendiği söyleniyormuş, bakalım nasıl bi transfer olur bu? Yaş olarak da tam formda sanırım 30 yaşında. Ama Real Madrid'de oynamış biri, biraz pahalı olabilir herhalde...

Bu Kovacic herif, yaşı geçse de hala bir fırtına gibi esiyor diyorlarmış. Real Madrid'de oynamış biri sonuçta. Galatasaray'a gelirse ortama bomba gibi düşer bence. Ama pahalı olabilir, burası kesin.

Kovacic mi? Hah! İşte bu adamı ben biliyorum! Gerçek bir futbol manyağıyım ben, hepsini takip ediyorum. Kovacic işte, yıllar önce Inter'de gördüm onu ilk defa. Sonra Real Madrid'e gitti. Şimdi Galatasaray istiyor onu, iyi de olur. Ortalıkta biraz heyecan olsun!

Ama pahalı olur herhalde, biliyorsun ya bu büyük takımlarda oynayan adamlar...

Kovacic mi? Galatasaray'ı bu adamla mı doldurmaya çalışıyorlar? Üstelik adam pahalı da olur herhalde! 30 yaşında bir oyuncu için çok fazla para vermek mantıklı değil!

Bu Kovacic kim zaten? Real Madrid'de oynamış diyorlar ama ben onun İtalya kariyerinde ne yaptığına bakıyorum. Inter'e transfer olmuş, sonra geri dönmüş mü? Belki Galatasaray ona yeni bir başlangıç yaptırmak isteyeceği için iyi olur... Ama yine de pahalı olmamalı!

Ah Mateo Kovacic! Galatasaray'ın bu adamla ilgilenmesi ilginç olmuş. Orta saha oyuncusu, Real Madrid gibi bir devde oynamış biri... Haklısınız, pahalı olabilir herhalde ama heyecan verici olurdu bizim ligde görmek.

Bu Kovacic adamı daha önce Inter'de de gördüm sanırım. Hırvat olduğunu biliyordum zaten.

Kovacic mi? İşte bu adamlardan biri daha Galatasaray'a gelecekmiş gibi... Ne yapmış bu adam, nerde oynamış bilmiyorum ama Real Madrid geçmişi varsa iyi oyuncu olmalı. Tabii pahalı olur herhalde.

Kovacic mi? Galatasaray'ı bu adamla mı doldurmaya çalışıyorlar? Hakkında çok şey duymuyorum ama Real Madrid geçmişi varsa iyi bir oyuncu olabilir. Pahalı olacağına eminim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri