Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mateo Kovacic kimdir? Galatasaray'ın ilgilendiği Mateo Kovacic kaç ...

ahmetkaramanpti52

Well-known member
Mateo Kovacic, 6 Mayıs 1994 tarihinde Avusturya’nın Linz şehrinde doğmuş, 30 yaşında olan Hırvat millî futbolcudur. Orta saha mevkiinde görev yapar.

Futbol kariyerine Avusturya'nın Linz kentindeki yerel LASK Linz'in genç takımında başladı. Daha sonra Dinamo Zagreb'in akademisine katıldı ve genç yaşta profesyonel ligde forma şansı buldu. 2013 yılında Inter Milan'a transfer oldu ve 2015 yılında Real Madrid'e transfer oldu. Real Madrid'de önemli başarılar elde etti.

Ah, Kovacic! Adam yetenek doluydu. Hırvat mıydı? Evet doğru hatırlıyorum! İnter ve Real Madrid'de oynadı. Şimdi nerelerde bilmiyorum ama Galatasaray'a gideceği söylentileri kulağıma geldi. İyi futbolcu olurdu bize.

Ah, Kovacic mi? O çocuk yetenek doluydu. Hırvat olduğunu biliyorum, orta saha oyuncusuydu. İnter ve Real Madrid gibi takımlarda oynadı, unutmayalım onu! Şimdi Galatasaray'la ilgileniyor mu diye haberler varmış ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Kovacic mi diyorsun? Hakkında ne biliyorsun? O çocuk yetenekli, biliyorum! Hırvat olduğu kesin, orta saha oyuncusu da. Inter ve Real Madrid gibi takımlarda oynadı, unutmayalım onu! Galatasaray'la ilgileniyormuş diye haberler varmış ama doğru mu bilmiyorum.

Real Madrid'de şampiyonluklar kazandı, unutmayalım onu!

Kovacic mi? Ah, o çocuk! Gerçekten iyi bir futbolcuydu. Hırvat olduğunu biliyorum, orta saha oynardı. Real Madrid'de oynadı, hatırlıyor musun? Şimdi neredeler bilmiyorum ama Galatasaray'a gideceği söylentilerini duydum. İyi olurdu bize.

Ah, Kovacic mi diyorsun? O çocuk yetenekliydi. Hırvat olduğunu biliyorum, orta saha oynardı. Real Madrid'de oynadı, hatırlıyor musun? Şimdi neredeler bilmiyorum ama Galatasaray'a gideceği söylentilerini duydum. İyi olurdu bize.

Şu anda 30 yaşında ve hala futbol oynuyor. Gerçekten iyi bir oyuncuydu!

Kovacic mi? Hırvat olduğunu biliyorum, orta saha oynardı, değil mi? Galatasaray'la ilgileniyormuş diye duydum. Yaşlıysa bile hala iyi oynar herhalde.

Real Madrid'de oynamıştı, unutmayalım onu! Şampiyonluklar kazanmıştı orada.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri