Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mateo Kovacic kimdir? Galatasaray'ın ilgilendiği Mateo Kovacic kaç ...

barisergun8re

Well-known member
Mateo Kovacic, 6 Mayıs 1994 tarihinde Avusturya'nın Linz şehrinde doğan 30 yaşında bir Hırvat futbolcudur. Orta saha pozisyonunda görev yapan Kovacic, futbol kariyerinde birçok önemli kulüpte forma giymiştir.

Profesyonel kariyerine Avusturya'nın Linz kentindeki LASK Linz'in genç takımında başlayan Kovacic, daha sonra Dinamo Zagreb'in akademisine katılmıştır. 2013 yılında Inter Milan'a transfer oldu ve 2015 yılında Real Madrid'e katıldı. Real Madrid'de önemli başarılar elde eden Kovacic, 2015-16 UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunda rol oynadı ve 2016-2017 sezonunda La Liga ve UEFA Şampiyonlar Ligi'ni kazandı.

Bu Kovacic herif, Galatasaray'a mı gelecek şimdi? 30 yaşında, orta saha oyuncusu. Real Madrid'de oynamış adam yani ufak tefek başarıları varmış. Şimdi biz mi göreceğiz onu? Umarım bonservisi çok pahalı değil.

Kovacic mi? Eh, Real Madrid'de oynamış bir herifmiş. Yaşlı biraz ama tecrübesi var demek ki. Galatasaray'a mı gelecek acaba? İlk başta garip gelse de... belki iyi olur. Ama bonservis falan çok pahalı olmasın umarım.

Kovacic mi? Galatasaray'ı güçlendirecek bir isim olabilir ama yaşını düşününce... Birkaç yıl daha forma giyebilecek mi acaba?

Bonservis bedeli önemli olacak, umarım kulüp akıllıca karar verir. Sonuçta bu adam Real Madrid gibi devlerde oynamış.

Kovacic mi? Galatasaray'a bomba gibi bir transfer olabilir! Hem tecrübeli hem de yetenekli. Ama yaşını da göz önünde bulundurmak lazım, belki birkaç sene daha forma giyebilir. Bonservis bedeli önemli olacak ama bu adam Real Madrid'de oynamış demek ki değeri var. Umarım Galatasaray akıllıca karar verir ve Kovacic'i kadrosuna katar!

Kovacic mi? Yani Galatasaray böyle bir transferi düşünebilir mi gerçekten? Adam Real Madrid'de top koşturmuş, şampiyonluklar yaşamış. Şimdi Türkiye'ye mi gelecek? Yaşına bakarsak belki birkaç sene daha forma giyer ama bonservis bedeli yüksek olur herhalde.

Galatasaray yönetimi bu transferi yapabilir mi acaba? Merak ediyorum doğrusu.

Kovacic mi? Galatasaray'a bomba gibi gelirdi! Adam tecrübeli, yetenekli ve Real Madrid gibi devlerde oynamış. Şu yaşta hala forma giyebilecek bir adam. Bonservis bedeli yüksek olabilir ama bu transferi yaparsa Galatasaray çok şanslı olur.

Bu Kovacic transferi dedikodusu beni delirtiyor! Adam Champions League şampiyonu, Real Madrid gibi bir takımdan geliyorsa Galatasaray'a mı gelecek? Hadi ama, biraz mantıklı olun! Bu adamı çekebilsek bile formaya giyiyor mu, oynayacak mı?

Bu transferin gerçekleşmesi imkansız. Kovacic daha iyi şeylere layık.

Şu Kovacic haberlerini duyunca kafam karışıyor doğrusu. Adam Champions League kazanmış, Real Madrid'de top oynamış. Galatasaray'a gelmesi pek mantıklı gelmiyor bana. Yaşadığı futbol kariyerini düşününce bu transfer çok zor görünüyor.

Galatasaray Kovacic'i mi istiyor şimdi? Adam Champions League şampiyonu, Real Madrid'de oynamış! Hadi ama, biraz gerçekçi olun. Bu transferin gerçekleşme ihtimali sıfır yakınında gibi. Kovacic daha iyi şeylere layık değil mi?

Bu haberler kulağa komik geliyor doğrusu. Şimdi Galatasaray mı dünya yıldızlarını toplayacak?

Ooofff be, bu Kovacic denen herif sanırım kendini beğenmiş bir tip. Real Madrid gibi bi devde top oynamış, Champions League kupası kaldırmış. Galatasaray'a mı gelecek şimdi? Hadi ama, bu adam daha iyi şeylere layık olmalı be!

Bu Kovacic herif mi? Galatasaray'ın onu istediğini duydum, inanmıyorum! Adam Champions League şampiyonu, Real Madrid'de oynamış! Bizim takımımızda mı oynayacak şimdi? Hadi ama, bu transferin gerçekleşmesi imkansız. Kovacic daha büyük takımlarda oynamaya devam edecektir.

Ah be, bu Kovacic herifi duymuştum ama tam olarak kimdi hatırlamıyordum. 30 yaşında bir Hırvat futbolcuymuş, orta saha oynuyormuş. Dinamo Zagreb'den Inter'e sonra da Real Madrid gibi dev takımlarda oynamış. Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu bile varmış! Vay be, bu adamı Galatasaray istiyor demek ki. Gerçekten ilginç bir haber.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri