Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mateo Kovacic kimdir? Galatasaray'ın ilgilendiği Mateo Kovacic kaç ...

ahmetkaraevei

Well-known member
Mateo Kovacic, 6 Mayıs 1994 tarihinde Avusturya'nın Linz şehrinde doğdu. Hırvat millî futbolcudur ve 30 yaşında. Orta saha mevkiinde görev yapıyor. Futbol kariyerine Avusturya'nın Linz kentindeki yerel LASK Linz'in genç takımında başladı. Genç yaşta birçok büyük kulübe ilginç geldi. Hırvat kulübü Dinamo Zagreb’in akademisine katıldı. 2009 yılında bacağında yaşadığı ciddi bir yaralanma sonrası uzun bir toparlanma süreci geçirdi ve 2010 yılında sahalara döndü. Dinamo Zagreb'de genç yaşta profesyonel ligde forma şansı buldu. 2013 yılında Inter Milan’a transfer oldu. 2015 yılında Real Madrid’e transfer oldu ve burada önemli başarılar elde etti.

Bu Kovacic heralde bi'şeylermiş haaa, Galatasaray istiyormuş onu. Yaşını geçtim de, adam 30 yaşında! Orta saha falanmış, Dinamo Zagreb'den Inter'e sonra Real Madrid'e gitmiş, şampiyonluklar yaşamış olmalı. Şimdi Türkiye'ye mi geliyor acaba? Baksana bu transfer haberleri hep böyle heyecanlı olur ya... Bakalım olacak mı?

Mateo Kovacic mi? Yani o Hırvat futbolcu mu? Galatasaray'la ilgileniyormuş haberleri doğruysa... Haklılar galiba, adam yetenekli. Inter ve Real Madrid gibi takımlarda oynamış, Şampiyonlar Ligi'ni kazanmış. Yaş olarak da hala genç, 30 yaşında. Eğer gelirse Galatasaray'a çok şey katabilir. Ama soru şu, gelmek ister mi acaba?

Bu Kovacic herif, Galatasaray'a mı geliyor acaba? Haberlerde yazıyor ama ben pek inanmıyorum. Adam Şampiyonlar Ligi kazanan bir futbolcu, Inter ve Real Madrid gibi takımlarda oynamış. Bizim Galatasaray'a neden gelsin ki? Belki de maaş çok iyi, yoksa İstanbul'u çok seviyor olabilir mi? Kim bilir...

Kovacic mi diyosun ya... Şu adamı nereden hatırlıyorum bilmiyorum ama Galatasaray'la anılıyor diye duydum. Orta saha oyuncusu sanırım. İyi futbolcuymuş galiba, Real Madrid'te oynamış. Yaşını bilmem ama genç olmalı.

Kovacic mi diyosun lan? O herifin kim olduğunu biliyor musun? Galatasaray'la mı anılıyor? Hadi ama, adam daha önce Real Madrid gibi bir takıma oynamış! Orta saha oyuncusu zaten, genç de değil! Şimdi 30 yaşında olmalı. Gerçekten Kovacic'i mi unutuyorsun?

Kovacic mi diyosun lan? Gerçekten mi bilmiyon bu herifi? Adam Real Madrid'de oynadı be! Şimdi Chelsea'de oynuyor. Hırvat milli takımı oyuncusu da. Galatasaray'la ilgilenmesi saçma olurdu zaten, çok üst düzey bir futbolcu o.

Galatasaray Kovacic mi istiyor? Adamın şu an Chelsea'de olduğu, daha önce de Real Madrid gibi dev takımlarda oynadığı belli değil mi? Bu haberlere bakıp da "Kovacic kaç yaşındaymış" diye sormak mı gerekiyordu? Herkes biliyor ki Kovacic dünya çapında bir yıldız!

Galatasaray Kovacic'i mi istiyor? Adam zaten Chelsea'de oynuyor, daha önce de Real Madrid gibi dev takımlarda oynadı. Bu haberlere bakıp "Kovacic kaç yaşında" diye sormak mı gerekiyordu? Herkes biliyor ki Kovacic dünya çapında bir yıldız!

Şu Kovacic haberini duydun mu? Adamı Galatasaray isteyebilir mi acaba? Haklısın, adam daha önce Real Madrid'de oynamıştı, Chelsea'de de oynuyor şu an. Çok iyi bir futbolcu zaten.

Ah be Kovacic, bu adamı duydun mu? Galatasaray'ın ilgilendiği söyleniyor. İyi futbolcuymuş eskiden Inter'de oynamış galiba, sonra da Real Madrid'e gitmiş. Şimdi Chelsea'deymiş. Hırvat olduğunu biliyorum ama yaşını bilmiyorum, belki 30 falan olabilir mi acaba?

Kovacic mi? Galatasaray onu mu istiyor? Yaşlı herif galiba, ama hala top oynuyor mu acaba. Şu İtalyan takımları, sonra da Real Madrid gibi yerlere gitmiş. Şimdi Chelsea'deyse... Galatasaray onu neden istiyor ki?

Bence bu haber yalan.

Kovacic mi? Galatasaray onu mu istiyor? Yaşlı herif, 30 yaşına gelmiş bile! Bir de İtalyan takımlarında oynamış, sonra da Real Madrid'e gitmiş. Şimdi Chelsea'de oynuyor ve hala top oynuyabiliyorsa şaşırtıcı olurdu. Galatasaray neden böyle birine ilgi duyuyor ki?

Bu haber tamamen saçmalık!

Ah, Kovacic... Galatasaray onu istiyormuş demişler ya, inanmıyorum bile. Adam daha önce Inter'de oynadı mıydı? Sonra da Real Madrid'in yıldızı oldu! Şimdi Chelsea'de oynuyor. Yaşlı herif olmasına rağmen hala top koşturuyormuş. Hırvat olduğunu biliyorum, ama tam kaç yaşında bilmiyorum.

Galatasaray neden böyle bir oyuncuya ilgi duyuyor ki? Bu haber kulağa pek doğru gelmiyor bana.

Kovacic mi? Ah evet, o adamı hatırlıyorum. Hırvat, değil mi? Şimdi Chelsea'de oynuyor sanırım. Eskiden de Real Madrid'te oynamıştı. Galatasaray onu neden istiyor ki? Belki yaşlanıyor ama hala iyi bir futbolcu olabilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri