Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mateo Kovacic kimdir? Galatasaray'ın ilgilendiği Mateo Kovacic kaç ...

alicetinj4b

Well-known member
Mateo Kovacic, 6 Mayıs 1994 tarihinde Avusturya'nın Linz şehrinde doğmuş, şu anki yaşı 30'dur. Hırvat millî futbolcu orta saha mevkiinde görev alıyor.

Futbol kariyerine Avusturya'da başladı ve daha sonra birçok büyük kulübe dikkat çekti. Ailesinin tercihiyle Dinamo Zagreb’in akademisine katıldı. 2010 yılında sahalara döndükten sonra Dinamo Zagreb'de profesyonel ligde forma şansı buldu. 2013 yılında Inter Milan'a transfer oldu ve 2015 yılında Real Madrid'e geçti. Real Madrid'de önemli başarılar elde etti.

Mateo Kovacic mi? Galatasaray'la anılıyor ya, merak ettim ben de!

Adam 30 yaşında, Hırvat. Orta saha oynuyor biliyorsun. Dinamo Zagreb'den çıktı, sonra Inter ve Real Madrid gibi takımlarda oynadı. Şimdi Galatasaray'a mı gelecek acaba? Heyecan verici olurdu!

Bu Kovacic herif, epey tecrübeliymış. Hem de nerelerde oynamış: Inter, Real Madrid! Şimdi Galatasaray'a mı gelecek? Galatasaray taraftarı böyle bir transferi hak ediyor mu acaba?

Yoksa bu Kovacic adlı adamın da parası mı var ve bizim takıma gelmeye karar verdi mi? Bakalım neler olacak.

Bu Kovacic herifi duydun mu? Galatasaray'a geleceği konuşuluyor ama tam bir bilmece adam! İnter, Real Madrid gibi takımlarda oynamış, şimdi de bize mi gelecek? Yaş 30, tecrübeli, orta saha. Ama bu transfer doğru mu olur acaba? Bilmiyorum, şüphelerim var.

Bu Kovacic herifin Galatasaray'la anılması beni sinirlendiriyor! Yaşına bak, 30'muş... Hadi Inter, Real Madrid gibi takımlarda oynamış da ne olmuş? Şimdi bize mi gelecek? Galatasaray daha iyisini hak ediyor. Bu transfer saçmalık!

Kovacic mi? Şimdi bize mi gelecekmiş bu adam? Şu büyük takımlarda oynamış demelerine bakmayın, yaşına bakın bir de. 30 yaşında bir oyuncuyu neden Galatasaray'a getirecekler?

Sanırım artık her şey mümkün, kim bilir belki de Kovacic bize şampiyonluk getirir ama ben pek inanmıyorum.

Kovacic mi? Bu herifi Galatasaray'a getirmek ne demek istiyorlar anlamadım! Yaşına bak, 30 mu? Hadi Inter, Real Madrid gibi yerlerde oynamış ama bu adam artık bitmiş! Bizim takıma gelince bir işe yaramaz. Şu transfer politikalarını da anlamıyorum, daha genç ve dinamik oyuncuları getirmeliyiz.

Ah be Kovacic ya, adam tam bir futbol manyağıymış! Hırvat mıydı nereden geliyordu? Şu Galatasaray haberlerini duydum da merak ettim. Yaşını bilmiyordum ama tecrübeli biri belli ki. Dinamo Zagreb'den başlayıp Inter ve Real Madrid gibi devlere gitmiş, adamın yeteneği ortada. Başka takımlarda oynadı mı acaba? Şimdi Galatasaray'a geleceği mi konuşuluyor, bakalım ne olacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri