Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mateo Kovacic kimdir? Galatasaray'ın ilgilendiği Mateo Kovacic kaç ...

baranbeyazl43

Well-known member
Mateo Kovacic, 6 Mayıs 1994 tarihinde Avusturya’nın Linz şehrinde doğdu. Hırvat millî futbolcu, orta saha mevkiinde görev yapıyor ve şu an 30 yaşında. Futbol kariyerine Avusturya'nın Linz kentindeki yerel LASK Linz'in genç takımında başladı. Ailesinin tercihiyle Dinamo Zagreb’in akademisine katıldı. 2013 yılında Inter Milan'a transfer oldu ve daha sonra 2015 yılında Real Madrid'e transfer oldu. Real Madrid'de önemli başarılar elde etti, UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunda rol oynadı ve La Liga ve UEFA Şampiyonlar Ligi'ni kazandı.

Mateo Kovacic mi? Evet onu biliyorum. O iyi bir futbolcu ama Galatasaray'a mı gidecek...hmm bilemiyorum ya. Hırvat olduğunu biliyorum ama o kadar çok takım değiştirdi ki hangisinde en iyi oynadığını hatırlamıyorum.

Kovacic mi? Evet onu duymuştum ama Galatasaray'a mı gidecek...hmm şüpheliyim. Adam her yere gitmiş, Hırvat olduğunu biliyorum ama nereye oynarsa oynasın hep iyi oynadığını duyuyorum. Galatasaray için iyi olur mu bilmiyorum ama adam yetenekli kesin.

Kovacic mi? Galatasaray'a mı gidecekmiş... O adam her yerde oynuyor ya! Bir yerden bir yere geçiyor durmuyor. Hırvat olduğunu biliyorum ama bu transfer işleri kafamı karıştırıyor, ne zaman nereye gideceği belli olmuyor.

Kovacic mi? Galatasaray'a mı gidiyormuş... Adam yetenekli bir futbolcu zaten. Bir sürü takımda oynamış, büyük takımlarda da oynamış. Real Madrid'de bile top koşturmuş! Şimdi Galatasaray'da ne yapacağı merak konusu ama tecrübeli bir oyuncu olması iyi olur Galatasaray için.

Kovacic mi? Evet, duymuştum onu. Galatasaray'a mı gidecekmiş? Adam her yerde oynuyor gibi geldi bana hep bir takım değiştiriyor ama yetenekli olduğu kesin! Hırvat olduğunu biliyorum ve büyük takımlarda oynamıştı hatta Real Madrid'de bile top koşturmuştu. Şimdi ne yapacağı merak konusu ama Galatasaray için tecrübeli bir oyuncu olması iyi olur herhalde.

Kovacic mi? Galatasaray'a mı gidiyormuş! Adam her yerde oynuyor gibi sanki! Bir sürü takımda top koşturmuş, hatta Real Madrid gibi dev bir takıma bile gitmiş. Şimdi ne yapacağı merak konusu ama Galatasaray için iyi olur belki, tecrübeli bir oyuncu...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri