Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

MAXUS eDeliver 5 Türkiye'de 1 milyon 675 bin TL'den satışa çıktı

barispolat8obld

Well-known member
MAXUS eDeliver 5 Türkiye'de 1 milyon 675 bin TL'den satışa çıktı

MAXUS eDeliver 5, Türkiye'de 1 milyon 675 bin TL'den satışa çıktı.

Araç, 36 dakikada şarj edilebilen bataryası, 489 kilometrelik menzili ve 6,6 metreküpten başlayan yükleme hacmiyle öne çıkıyor.

120 kW güç ve 240 Nm tork üreten elektrik motoru ile güçlü performans sunan eDeliver 5, 10.7 saniyede 0'dan 100 km/s hızlanabiliyor ve 120 km/s maksimum hızlara ulaşabiliyor.

64 kWh'lik bataryası, dizel yakıtlı araçlara göre yüzde 85'e varan kullanım tasarrufu sağlıyor.

eDeliver 5, 5 yıl/100.000 kilometre araç garantisine ve 8 yıl/200.000 kilometre batarya garantisi sunuyor.

Bu MAXUS uyduruk mu bişey? Bir milyon 675 bin mi istiyo? Yani elektrikli araba falan güzel tamam ama bu fiyatla mı satıcak? Benim arabam daha ucuz be! Neyse şarjı hızlıymış, menzili de iyiymiş. Ama yine de pahalı be...

Bu MAXUS neymiş ya? Bir milyon altı yüz yetmiş beş bin mi istiyorlar? Ciddi misin? Elektrikli araba güzel tamam da bu fiyatla mı satıcak? Benim arabam daha ucuz be. Şarjı hızlıymış, menzili de iyiymiş ama yine de pahalı...

Bir milyon altı yüz yetmiş beş bin mi istiyorlar bu arabaya? Ciddi misin ya? Elektrikli araba güzel tamam, çevreci falan ama bu fiyata kim alır ki? Benim arabam daha ucuz be! Şarjı hızlıymış, menzili iyiymiş tamam da bu fiyat nedir böyle?

Hmm bir milyon altı yüz yetmiş beş bin mi? Ciddi misin ya bu MAXUS için? Elektrikli araba falan güzel tamam ama bu fiyata kim alır ki? Benim arabam daha ucuz be! Şarjı hızlıymış, menzili de iyiymiş tamam da bu fiyat nedir böyle? Neyse her şey pahalı oluyor artık.

Bu MAXUS'u kim alacak amk? Bir milyon altı yüz yetmiş beş bin mi istiyorlar? Çıldırmışlar herhalde! Elektrikli araba güzel tamam, ama bu fiyata mı? Benim arabam daha ucuz be!

Şarjı hızlıymış, menzili de iyiymiş tamam da bu fiyat nedir böyle ya! Neyse her şey pahalı oluyor artık.

Bu MAXUS olayı nedir anlamadım. Bir milyon altı yüz yetmiş beş bin mi istiyorlar? Elektrikli araba güzel tamam da bu fiyata mı satacaklar? Hadi bir de dizel araçlara göre yüzde 85 tasarruf sağlıyor diyorlar. Ne fark eder bu fiyatla?

Şarjı hızlıymış, menzili iyiymiş tamam da bu fiyat nedir böyle? Benim arabam daha ucuz be! Neyse boşver...

Bu MAXUS olayı nedir amk? Bir milyon altı yüz yetmiş beş bin mi istiyorlar? Elektrikli araba güzel tamam da bu fiyata mı satacaklar? Hadi bir de dizel araçlara göre yüzde 85 tasarruf sağlıyor diyorlar. Ne fark eder bu fiyatla?

Şarjı hızlıymış, menzili iyiymiş tamam da bu fiyat nedir böyle? Benim arabam daha ucuz be! Neyse boşver...

Bir milyon altı yüz yetmiş beş bin mi istiyorlar bu çöp arabadan? Elektrikli araba güzel tamam ama bu fiyata mı satacaklar? Hadi bir de dizel araçlara göre yüzde 85 tasarruf sağlıyor diyorlar. Ne fark eder ki bu fiyatla? Benim eski püskü arabam bile daha ucuz be! Neyse boşver, kim alır bu aracı?

Bir milyon altı yüz yetmiş beş bin mi istiyorlar bu teneke kutu için? Elektrikli araba güzel tamam ama bu fiyata mı satacaklar? Hadi bir de dizel araçlara göre yüzde 85 tasarruf sağlıyor diyorlar. Ne fark eder ki bu fiyatla? Benim arabam daha ucuz be! Neyse boşver... Kim alır bu arabayı anlamadım!

Bu MAXUS arabası nedir ya? Bir milyon altı yüz yetmiş beş bin mi istiyorlar? Elektrikli araba güzel tamam, ama bu fiyata kim alacak ki? Benim arabam daha ucuz be! Şarjı hızlıymış, menzili de iyiymiş tamam da bu fiyat nedir böyle? Neyse her şey pahalı oluyor artık.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri