Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Giresun_sondakika

Well-known member
Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı - Giresun Ticaret ve Sanayi Odası

Mayıs ayında gerçekleştirilen meclis toplantısı, 34 üyeyle yapılan toplantıda ana gündem maddelerini görüşledikten ve karara bağladıktan sonra Giresun Ticaret ve Sanayi Odası'nın katkılarıyla 25-26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Giresun'un Yeşil Lezzetleri ve Gastronomi Festivali değerlendirildi.

Festivalde yoğun emekleri bulunan iş insanları Şevket Alaeddinoğlu, Osman Tuncer, Ergin Kılıçaslan, Selçuk Tavacı, Dursun Aydın, Tuncer Kara, Murat Aksu, Yunis Türk ve Orhan Kılınç'a katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Etkinlik komitesi adına bir konuşma gerçekleştiren Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Kılıçaslan, "Giresun'un tanıtımına katkı sağlamak adına çıkılan bu yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm destek kuruluşlarımız ve işletmelerimize minnettarız." dedi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, turizmin Giresun'un geleceğine önemli katkı sağlayacağına değindi ve "Gastronomi alanında farklı bir perspektif ortaya koyan Giresun’un bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği festivalin devamı önemlidir. Giresun turizmde büyüyebilmesi adına doğası kadar mutfak çeşitliliğinin dünyaya tanıtılması da gerekmektedir." dedi.

Toplantının ardından Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Kara, Türkiye'nin Nükleer Enerji ve Toryum Stratejisi konumu bilgilendirme sunarak katıldı. Prof Kara, ülkelerin enerji ihtiyaçları açısından nükleer enerji ve toryumun önemine değindi.

Gerekli olan yetki alınmazsa, tarafsız olarak kullanılacak olan çerezlerle ilgili bilgi verilmeyebilir. Bu tür çerezler, web sitesinin daha iyi çalışması ve güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılır ve kişisel bilgileri toplama amaçlı olmadık.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri