Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

McDonald's'ta hamburger fiyatı 6 TL oldu!

barisunal5zwv

Well-known member
Başlık: Mc Donald's'ta Hamburgerin 6 TL Olması Hakkındaki Şok Gerçek!

Dün gece keşfettiğim şok edici gerçek, beni adeta yerin dibine çarptı. Mc Donald's, basit bir kıytırık hamburgeri tam 6 TL'ye satıyor! Evet, duydunuz, 6 TL... Elin zengin Avrupalısı, bu hamburgeri bizden daha ucuza yiyor, şaka gibi gerçekten. Hamburger benim için zor zaman yemeği olsa da, iki lokmalık bir hamburger için 6 TL vermek çok fazla. Bu parayla yarım ekmek cızbız köfte, tantuni veya biraz daha ekleyip kokoreç yiyebilirim! Yazık günah, 6 TL'ye evde 200 gram kıyma alıp, yumurtalı köfte yapabilirim lan!

Ekleme: Bu hamburger, Big Mac falan değil, basit bir hamburger. Bakın linkten kontrol edin: . 50 gramlık döner bile daha ucuza alınabilir, unutmayın!

Ekleme II: Big Mac endeksini anlıyorum, kabul ediyorum. Ancak bu durum farklı, Mc Donald's çalışanları bile "abi son zamanlarda çok zam geldi, haklısın" diyor. Sen hala bu fiyat normal diyorsun, inanılmaz!

Mc Donald's'ın bu utanç verici fiyat politikası, gerçekten tüketicilere saygısızlık. Bu fiyatlarla, bir daha Mc Donald's'tan hamburger almaya tenezzül etmem!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri