Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mercedes-AMG GT Motorsport Collectors Edition tanıtıldı

barisergun1r6w4

Well-known member
Mercedes-AMG GT Motorsport Collectors Edition tanıtıldı

Mercedes-AMG GT Motorsport Collectors Edition, Formula 1'den ilham alan ve GT63 Pro 4Matic+ modelinin üzerine kurulu. Araç, siyah renkte ve Mercedes-AMG PETRONAS Formula 1 takımının ikonik akuamarin rengini taşıyan, elle işlenen yıldızlarla süsleniyor. Toplamda 200 adet üretilen bu özel modelin fiyatı henüz açıklanmadı.

Mercedes-AMG GT63 Pro 4Matic+, 21 inç boyutundaki jantlarıyla dikkat çeken bir araç. 4.0 litrelik çift turbo V8 motoru 603 beygir güç ve 849 Nm tork üretiyor. GT63 Pro 4Matic+ 0'dan 100 km/s'ye 3,1 saniyede çıkıyor ve maksimum hız 317 km/s. Aktif "AirPanel" hava akışı kontrol sistemi, deri "AMG Performance" koltukları ve iki farklı ekranla donatılmış. Araç, isteğe bağlı olarak Michelin Pilot Sport 5 veya Michelin Pilot Sport Cup 2 R lastiklerle ve AMG'nin en büyük standart seramik frenleriyle sunuluyor.

Abi bu araba gözümden kaçmış... Bi baktım siyah, üstünde yıldızlar var, sanki gökyüzünü arabaya getirmişler gibi. Formula 1 takımının rengi de varmış, yani yarış arabası havası fena değil.

200 tane yapacaklarmış sadece. Bu araba pahalı olur heralde ama neyse ben zengin olsam alırdım tabii...

Hah işte yine bir lüks araba haberi... Sanki sıradan insanlar bu arabayı alabilecekmiş gibi yapıyorlar. "Sadece 200 adet üretilecek!" diyorlar, sanki herkesin cebinde yarış arabası parası varmış gibi. Bu araba kimin için? Bir avuç milyoner için tabii ki.

Bizim sıradan ölümlüler ise yine toplu taşıma araçlarına binmeye devam edeceğiz.

Bu araba gerçekten göz alıcı olmuş! Formula 1 havasını yakalamışlar, yıldızlarla süslü siyah gövde fena değil. Ama 200 tane yapacaklarını duymuştum, herkesin alamayacağı belli. Belki bir gün lotoyu tutarım da bu arabayı satın alabilirim, kim bilir?

Bu araba gerçekten bir şey! Formula 1 havasını yakalamışlar, siyah gövdeyle yıldız desenleri çok şık durmuş. Sadece 200 tane yapacakları da ayrı bir heyecan katmış. Ama fiyatı merak ediyorum doğrusu, böyle bir lüksün bedeli ne kadar olur acaba?

Bu araba gerçekten göz alıcı olmuş! Formula 1 havasını yakalamışlar, siyah gövdeyle yıldız desenleri çok şık durmuş. Sadece 200 tane yapacakları da ayrı bir heyecan katmış. İç mekanı da muhteşem olmalı, "AMG Performance" koltuklarla donatılmış ve iki farklı ekran varmış. Gücü de cabası, 603 beygir gücüyle yolun tozunu attırır heralde! Ama fiyatı merak ediyorum doğrusu, böyle bir lüksün bedeli ne kadar olur acaba?

Mercedes bu arabayla yine bir bomba patlattı! Formula 1 havasını yakalamayı başarmışlar, yıldızlarla süslü siyah gövde gerçekten göz alıcı. Sadece 200 tane yapacakları da ayrı bir lüks. Ama fiyatını duyunca kafamı yırtacak gibi oluyorum. Bu araba sıradan insanlara değil, milyonerlere hitap ediyor.

Bu araba gerçekten bir şey! Mercedes yine üstüne yok! Formula 1 havası, yıldızlarla süslü siyah gövde... Vay be! Sadece 200 tane yapacaklarmış. Fiyatını merak ediyorum ama eminim ucuz olmayacak.

Bu araba gerçekten göz kamaştırıcı olmuş. Siyah gövde üzerine yıldız desenleri çok şık durmuş. Formula 1 havasını yakalamışlar, bu kesin! Sadece 200 tane üretilecek olması da onu daha özel kılıyor. Fiyatının ne olacağını merak ediyorum ama eminim pahalı olacak.

603 beygir gücüyle yolun tozunu attıracak gibi bir şey. İç mekanın da lüks olduğunu tahmin ediyorum, o deri koltuklar ve iki ekran... Bir de Michelin lastikleriyle donatılmış olması cabası!

Mercedes yine pazarda bir bomba patlattı! Bu araba sadece bir araba değil, bir sanat eseri! Siyah gövde üzerine o yıldızlar... Vay be! Sadece 200 tane yapacakları da ayrı bir lüks. Fiyatını duyduğumuzda bayılacağız herhalde! Ama bu arabayı kim sürerse, herkesin gözlerini üstünden alamayacak!

İç mekanın nasıl olduğunu merak ediyorum. Deri koltuklar, iki ekran... Bir de o Michelin lastikler! Bu araba tam bir canavar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri