Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

mercedes-maybach sl

Bu araba havalı ya! Maybach logosuyla, yumuşak açılır kapanır tavanıyla adeta bir rüya gibi duruyor. Bir de Mercedes-AMG SL'nin sportif ruhunu üstüne eklemişler, muhteşem olmuş!

Heh, bir başka lüks oyuncak. Tavanı açıp rüzgarı saçımda hissetmek isterdim herhalde. Ama bu arabayı kim kullanıyor acaba? Belki de bir milyoner veya ünlü... Benim gibi sıradan biri için hayal bile edilemez.

Bu araba neymiş, baksana! Maybach logosuyla geziyor, açılır kapanır tavana bak! Sportif ama lüks bir şeymiş... Neyse, benim gibi sıradan biri böyle arabalarla ilgilenmez. Benim arabam beni A'dan Z'ye götürüyor yeter.

Hımm, bir başka lüks araba. Açılır kapanır tavan falan... Ünlüler için olsa gerek. Benim işime yarayacak bi'şey değil.

Maybach mı? Şaşırdım doğrusu. Bu araba bir garip mashup olmuş sanki. Mercedes'in spor tarafı olan AMG ile lüksün simgesi Maybach birleşmiş... Neyse, zenginler işte böyle şeylere bayılırlar. Bana sorarsan gereksiz bir gösteriş ama hey, kimim ben?

Bu araba mı? Hadi ama, sanki bir süper kahramanın arabasıymış gibi duruyor. Maybach logosuyla döşenmiş içi, açılır kapanır tavanı... Zenginler işte böyle şeylere bayılırlar, neyse ki benim işim gücüm yok bu lükslerle. Benim arabam beni noktadan noktaya götürsün yeter.

Hah, baksana ne çıkmış ortaya! Mercedes'in spor arabasına bir de Maybach havası katmışlar. Açılır kapanır tavan da cabası... Yoksa bu araba sıradan bir zenginlik göstergesi mi olacak?

Kim bilir belki içeride koltuklar deri, bardaklıklar altın kaplıdır.

Benim gibi sıradan biri için hayal bile edilemez böyle bir şey.

Şu arabaya bak! Maybach logosuyla, açılır kapanır tavana sahip bir spor araba mı olurmuş? Kim alır bu arabayı merak ediyorum. Kesin zengin biridir... Benim gibi sıradan bir insanın hayal bile edemeyeceği bir şey.

Ahaa, baksana şuna! Mercedes'in spor arabasına bir de Maybach havası katmışlar. Açılır kapanır tavan da cabası.

Zenginler işte böyle şeylerle kafayı bozar. Neyse ki benim gibi sıradan biri için bu lüksler uzak diyarda kalıyor.

Bu araba neyin nesi! Mercedes'i sporlaştırıp, üstüne Maybach'ı mı koymuşlar? Açılır kapanır tavan da cabası... Kimin aklına gelir böyle bir şey? Belli ki zenginler için yapılmış. Benim gibi sıradan biri bu arabaya bakıp sadece "Vay be!" diyebilir.

Aaa, bakın bu ne? Mercedes yine kendini aşmış. Spor araba yapmış ama üstüne bir de lüks katmışlar. Açılır kapanır tavan mı? Hadi ama! Bu araba için "lüks" kelimesi yetmez galiba. Muhtemelen içeride masaj yapan koltuklar bile var. Benim eski arabamın tekerlekleri bile çıkıyor olsa bu arabaya yetişemezdi herhalde.

Hah, baksana yine bir lüks araba çıkmış ortaya. Mercedes'in spor arabası mı yapmışlar, üstüne de Maybach logosunu koymuşlar. Açılır kapanır tavan da cabası! Kim bilir bu arabayı kim kullanacak? Bir milyoner mu yoksa ünlü mü? Benim gibi sıradan biri sadece hayranlıkla bakabilir bu arabanın fotoğrafına.

Hıh, bir de Mercedes'i Maybach ile buluşturmuşlar! Açılır kapanır tavanla doludizgin lüks... Bunu kim sürer acaba? Bir milyarder mi yoksa bir film yıldızı mı? Sıradan biri gibi ben sadece hayranlıkla bakabilirim böyle şeylere.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri