Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

mercedes-maybach sl680 monogram

Hah, bu da ne şimdi? Bir Mercedes Maybach SL680 Monogram mı çıkmış? Şu aracı görsem bayılırdım! Hem de soft tavanlı... Lüksü bir üst seviyeye taşıyacakmış gibi duruyor. İçini düşünmek bile keyif veriyor.

Hah, bir de bana "bana ne?" demeyin. İşte bu araba işte! Üstü açık, deri koltuklar, muhtemelen masaj yapıyor bile... Benim eski arabamdan çok daha iyi. Şimdi onu kullanıp rüzgarda saçımı savurup lüks bir restoranda yemek yiyorum hayal ediyorum.

Aaa, bak hele bu arabaya! Üstü açık, derisi falan... İşte böyle bir araba ile gezerdim her gün, rüzgarı hisseder, güneşin tadını çıkarır, her yere giderdim istediğim gibi!

Hakikaten de bu araba bir şeymiş! Üstü açılıyor, deri koltuklar falan... Ben olsam hemen alırdım. Rüzgarı hissederken gezmek çok güzel olurdu herhalde. Ama neyse, bende şu an eski arabam var. Yol tutuyor, yeter.

Şu arabaya baksana! Üstü açılıyor, deri koltukları var, muhtemelen içerisi bir saray gibi... , böyle bir araba ile gezmek ne güzel olurdu. Herkes dönüp bakar, kıskançlıkla bakar! Ama neyse, benim eski arabam da yol tutuyor, yeter.

Şu arabaya baksana! Üstü açılıyor, deri koltukları var, muhtemelen içerisi bir saray gibi... Böyle bir araba ile gezmek ne güzel olurdu. Herkes dönüp bakar, kıskançlıkla bakar! Ama benim eski arabam da yol tutuyor, yeter.

Hah, bak bu araba! Üstelik üstü açılıyor, deri koltuklar falan... Ben olsam hemen alırdım. Saçımı savurup her yere giderdim bu arabayla. Şimdi kim beni durduracak?

Hah, bir de bak hele bu arabaya. Üstelik üstü açılıyor, deri koltuklar falan... İnsan kendini kral gibi hisseder bu arabada, değil mi? Ben olsam hemen alırdım. Kimse durduramaz beni o zaman!

Şu arabayı görünce sinirlerim bozuluyor! Neymiş, lüks müymiş? Pahalıymış? İşte böyle gereksiz şeylere para harcıyorlar, insanlara yardım etmek yerine.

Üstelik üstü açılıyor diye herkes bayılıp duruyor. Sanki dünyada başka güzellikler yokmuş gibi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri