Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mersin Üniversitesi

bullvar_katip

Administrator
Mersin Üniversitesi ya da kısaca MEÜ 3 Temmuz 1992 tarihinde kuruldu. 10 Kasım 1992 tarihinde faaliyete geçmiş bir devlet üniversitesidir. İlk mezunlarını 1997 yılı Haziran ayında verdi. Akademik birimler Fakülteler Eczacılık Fakültesi Eğitim Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi Güzel Sanatlar Fakültesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İslami İlimler Fakültesi İletişim Fakültesi Mimarlık Fakültesi Mühendislik Fakültesi: 2000 yılında Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümüne ilk öğrencilerini almış ve 2004 yılında ilk mezunlarını vermiştir. Su Ürünleri Fakültesi Tıp Fakültesi Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi Turizm Fakültesi Hemşirelik Fakültesi Yüksekokullar Devlet Konservatuvarı Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Erdemli Uygulamali Teknoloji ve Isletmecilik Yüksekokulu Sağlık Yüksekokulu Silifke Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Takı Teknolojisi ve Tasarımı Yüksekokulu Tarsus Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Yabancı Diller Yüksekokulu Meslek yüksekokulları Anamur Meslek Yüksekokulu Aydıncık Meslek Yüksekokulu Denizcilik Meslek Yüksekokulu Erdemli Meslek Yüksekokulu Gülnar Meslek Yükseokulu Mersin Meslek Yüksekokulu (Uzaktan Eğitim) Mut Meslek Yüksekokulu Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Silifke Meslek Yüksekokulu Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Tarsus Meslek Yüksekokulu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Merkezler Akdeniz Kent Araştırmaları Merkezi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Bilgi İşlem Araştırma ve Uygulama Merkezi Deniz Kaplumbağaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Dış Ticaret ve Lojistik Uygulama ve Araştırma Merkezi Fen Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi Gıda Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi İleri Teknoloji Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi İlkyardım Araştırma ve Uygulama Merkezi Kadın Sorunlarını Araştırma ve Uygulama Merkezi Kariyer Merkezi Kilikia Arkeolojisini Araştırma Merkezi Oda Müziği Uygulama ve Araştırma Merkezi Restorasyon ve Koruma Merkezi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Stratejik Araştırma Merkezi Sürekli Eğitim Merkezi Turizm Uygulama ve Araştırma Merkezi Uzaktan Eğitim Merkezi Enstitüler Eğitim Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Enstitüsü Güzel Sanatlar Enstitüsü Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sosyal Bilimler Enstitüsü Rektörlüğe bağlı birimler Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölümü Beden Eğitimi Bölümü Türk Dili Bölümü Ayrıca bakınız Kaynakça Dış bağlantılar Mersin Üniversitesi Kategori:Mersin ilinde bulunan üniversiteler Kategori:1992'de kurulan üniversiteler Kategori:Türkiye'deki devlet üniversiteleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri