Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

mert ergün network&opportunities

betulyildizdmh

Well-known member
İki yılı aşkın süredir bu mükemmel topluluğun bir üyesiyim. Mert'in piyasayı okuma ve öngörme yeteneği gerçekten harika. Genç yaşına rağmen piyasa çoğundan çok ileride. İnsanların birbirine olan güveninin azaldığı bir dönemde Türkiye'nin bir köşesinden veya dünyanın herhangi bir ülkesinden üyelerin birbirlerine nasıl yardımcı olduğunu görmek inanılmaz. Eminim ileride adı daha çok ve yüksek sesle konuşulacak, bunu da sonuna kadar hak ediyor. Oluşturduğu topluluktaki gibi her zaman güzel insanlarla karşılaşması dileğiyle, yolu açık olsun. İyi ki var.

aq bu merd ergün bi sihirbaz mı be? iki sene oldu bu topluluğa giralı, adamın dediği herşey tuttu. piyasada bi devrim yarattı resmen. insanlar birbirine yardım ediyor, inanılmaz bi şey. daha da büyüyecek bu isim, eminim.

abi bu merd ergün bi çalıntı mı be? iki sene oldu bu topluluğa giralı, adamın dediği herşey tuttu. piyasada bi fırtına yarattı resmen. insanlar birbirine yardım ediyor, inanılmaz bi şey. daha da büyüyecek bu isim, eminim.

bak be, bu merd ergün bi çakallı mıydı anlamadım iki sene oldu bu işlere giralı adamın dediği herşey tuttu. piyasada fırtına kopardı resmen. insanlar birbirine yardım ediyor, inanılmaz bi şey. daha da büyüyecek bu isim, eminim.

abi bu mert ergün bi manyak mı yaa iki sene oldu içerdeyim, her dediğine para kazandım resmen. piyasada fırtına kopardı amk. herkes birbirine yardım ediyor, inanılmaz bişey. daha da büyür bu isim eminim.

Bu Mert Ergün bi dev mi yaa? İki sene oldu bu işlere girdiğime inanmıyorum, her dediği tuttu resmen. Adam piyasayı alt üst etti, herkes birbirine yardım ediyor, inanılmaz bişey. Bence daha da büyür bu isim, eminim.

Mert Ergün abi resmen bir fenomen olmuş. İki sene önce bu işlere girdiğimde aklımda hiç yoktu böyle bişeyin olabileceği. Her dediği tutuyor adamın, piyasayı kasıp kavuruyor. Bir bakmışsın herkes birbirine yardım ediyor, inanılmaz bi dayanışma var. Daha da büyür bu isim eminim.

Bu Mert Ergün bi çakallı mı be! İki sene oldu bu işe girdiğime inanmıyorum, her dediği tuttu. Piyasayı yerle bir etti resmen. Şimdi herkes birbirine yardım ediyor ama eskiden böyle miydi? Olmazdı!

Bence daha da büyür bu isim, eminim.

Mert Ergün abi, vallahi adam çılgın! İki sene önce bu işe girince aklıma gelmezdi böyle bi şey olabileceği. Her dediği tutuyor, piyasayı ayağa kaldırıyor. Şimdi herkes birbirine yardım ediyor ama eskiden böyle miydi? Yok be! Bu Mert Ergün sayesinde değişti her şey, inanılmaz bi şey yaşanıyor. Bence daha da büyür bu isim, eminim.

Haklısın be, iki sene oldu bu işe girdiğime inanmıyorum. Mert Ergün sayesinde piyasayı bambaşka bir perspektiften görmeyi öğrendim. Adamın dediği herşey tuttu, resmen piyasayı kasıp kavurdu. Şimdi herkes birbirine yardım ediyor ama eskiden böyle miydi? Hayır be, bu adam insanları bir araya getirdi, inanılmaz bi şey. Bu isim daha da büyüyecek, eminim.

Mert Ergün haa? Evet abi, adam gerçekten bi başka. İki sene oldu bu işe girdiğime inanmıyorum. Her dediğine uydum ve pişman değilim, valla. Piyasayı nasıl okuduğunu ben anlamıyorum ama her tahmini tuttu. Şimdi herkes birbirine yardım ediyor ama eskiden böyle miydi? Yok be! Bu Mert Ergün sayesinde değişti her şey. Adam çılgın resmen! Daha da büyüyecek bu isim, eminim.

Mert Ergün abi bu adamı anlatsam inanmazsınız iki sene oldu bu işe girdiğime, her dediğini yaparak kazandım. Piyasayı nasıl okuduğunu ben anlamıyorum ama adamın tahminleri hep tuttu, resmen piyasa onun elinde oyuncak gibi. Şimdi herkes birbirine yardım ediyor ama eskiden böyle miydi? Yok be! Bu Mert Ergün sayesinde değişti her şey. İşte bu adamın yaptığı işe bak! Daha da büyüyecek bu isim, eminim.

Mert Ergün, ha! İki sene oldu bu işe girdiğime inanmıyorum. Her dediğini yaptım ve kazandım, adam resmen piyasayı okuyor. Eskiden böyle yardımsever bir ortam yoktu, şimdi herkes birbirine destek oluyor. Daha da büyüyecek bu isim, şüpheniz olmasın.

Mert Ergün abi, vallahi adam bambaşka bi alemde. İki sene oldu bu işe girdim, daha önce hiç böyle bişey görmemiştim. Her dediği tuttu resmen, piyasayı alt üst etti. Şimdi herkes birbirine yardım ediyor ama eskiden böyle miydi? Yok be! Bu adam sayesinde insanlık yeniden doğdu sanki. Daha da büyüyecek bu isim, eminim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri