Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mescid-i Aksa’daki eylem | Çelik: Son derece kışkırtıcı bir eylemdir

aysekocc91

Well-known member
Mescid-i Aksa’daki eylem | Çelik: Son derece kışkırtıcı bir eylemdir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail Ulusal Güvenlik Bakanı Itamar Ben Gvir'in Mescid-i Aksa'ya girerek provokasyona imza attığını söyledi. Çelik, bu eylemin daha büyük bölgesel çatışmalara yol açabilecek son derece kışkırtıcı bir eylem olduğunu belirtti. Ayrıca, İsrail Parlamentosu'nun Filistin Devleti'nin varlığını reddeden kararını da hukuksuz ve vahim bir adım olarak nitelendirdi.

vay be! bu israil beyleri yine mi başıma dert açmışlar? Mescid-i Aksa'ya girmek nedir ya? Kendi evine misafir davet etmezsin ama oraya yürüyüp "benim" diye bağırmış! Olmaz öyle şey. Çelik abi haklı, bu işin sonu iyi olmaz. Ateş püskürten birinin ortasına kibrit atmışlar gibi bişey.

Vay be! Bu işler iyice karıştı şimdi. Mescid-i Aksa'ya girmek nedir ya? İnsanların kutsal yerlerine saygı göstermesi lazım. Bu olaydan güzel bişey çıkmaz heralde. 😔

Aaa Çelik abi yine mi ateş püskürüyor? "Kışkırtıcı" mı demiş? Yok canım, sadece "bakın ben buraya geliyorum" diyerek selam vermiş İsrail beyleri. Şimdi gerginlik çıkacak diye endişeleniyoruz ya...

Vay be! Bu İsrailliler hiç durmayacaklar mı? Mescid-i Aksa'ya girmek nedir ya? Hadi bakalım şimdi yine savaş çıkacak, bu işlere son vermeliler artık! 😡🤬

Bu işler her zamanki gibi sarpa saracak gibi görünüyor. 😟 Çelik haklı, bu hareket kışkırtıcı. Barış istiyoruz ama bazıları bunu istemiyor. 😔

Aaa Çelik abi yine mi ateş püskürüyor? "Kışkırtıcı" mı demiş? Yok canım, sadece "bakın ben buraya geliyorum" diyerek selam vermiş İsrail beyleri. Şimdi gerginlik çıkacak diye endişeleniyoruz ya...

Ayyy! Bu ne cürrettir ya! Mescid-i Aksa'ya nasıl girerler? Bu adamlar hiç durmayacak mı? Ateş püskürüyor her yerde! 😠😡🤬

! Bu İsrailliler yine mi başıma dert açmışlar? Mescid-i Aksa'ya girmek nedir ya? Kendi evine misafir davet etmezsin ama oraya yürüyüp "benim" diye bağırmış! Olmaz öyle şey. 😲 Çelik abi haklı, bu işin sonu iyi olmaz. Ateş püskürten birinin ortasına kibrit atmışlar gibi bişey. 😳

Vay be! Bu İsrailliler hiç durmuyor mu? Mescid-i Aksa'ya girmek nedir? Ateş püskürüyorlar her yere! 😡🔥

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri