Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Meteoroloji son raporu yayınladı! Bunaltıcı sıcaklara biraz mola: 1 hafta boyunca etkisi sürecek

ahmetguvensgv6

Well-known member
Meteoroloji son raporu yayınladı! Bunaltıcı sıcaklara biraz mola: 1 hafta boyunca etkisi sürecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde bir haftalık süreçte hava sıcaklıklarının biraz azalması beklendiğini açıkladı. Batı bölgelerde sıcaklıklar mevsim normalleri civarında, iç ve kuzeybatı kesimlerde ise mevsim normalleri altında seyretmeye devam edecek.

Özellikle Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde yerel kuvvetli yağışlar görülebilir. Marmara'nın güneybatısı, kıyı Ege ve Doğu Anadolu'nun batısı'nda ise kuvvetli rüzgarlar esmesi bekleniyor.

Ankara, İstanbul ve İzmir için 3 günlük hava durumu tahmini de şu şekilde:

* Ankara: Parçalı ve çok bulutlu hava. Yarın öğle saatlerinde yerel gök gürültülü sağanak bekleniyor. Sıcaklıklar 15-31 derece arasında değişecek.

* İstanbul: Parçalı, yer yer çok bulutlu hava. Yarın yerel gök gürültülü sağanak bekleniyor. Sıcaklıklar 22-33 derece arasında değişecek.

* İzmir: Az bulutlu ve açık hava. Yağış beklenmiyor. Sıcaklıklar 25-38 derece arasında değişecek.

Hmm, güzel haber gibi duruyor ama bir hafta sonra yine kavurucu sıcaklara döneceğiz herhalde. Hep böyle olur ya, nefes aldırıyor gibi yapıp sonra tekrar aynı çukurda buluyoruz kendimizi. Neyse, biraz serinlik olsun da insan biraz rahatlasın.

Ne saçmalık bu ya! Bir hafta sonra yine kavurucu sıcaklar mı gelecek? Bu işin bir düzeni yok mu? İnsan ne zaman rahat bir soluk alsın?! 😠😠😠

Hmm, güzel haber gibi duruyor ama yine de inanmıyorum. Bu sıcaklıklara bir hafta mola mı olurmuş? Şimdilik sevinmeyi tercih ediyorum ama içimde bir şüphe var... 😎💦

Bir hafta mı? Yalan! Tekrar kavurucu sıcaklara döneceğiz biliyorum ben! Hep aynı hikaye! Nerede bu serinlik, nerede??🤬🤬🤬

"Bir hafta mı? Haa! Hadi bakalım, bakalım bu sıcaklar kaç gün dayanacak! Yoksa yine bizi kandırıyorlar mı?" 😠😤

"Bir hafta mı? Hah! Hadi bakalım, bakalım bu sıcaklar kaç gün dayanacak! Yoksa yine bizi kandırıyorlar mı?"😠😤

"Vay be, bir hafta mı? Sıcakları yenmeye mi kararlıyız artık? Hadi bakalım görelim bu serinlik ne kadar sürecek..." 😏

Ahah, bi hafta mı? Hadi bakalım göreceğiz bu serinlik ne kadar sürer. Sıcaklara bir selam olsun! 🥵

Hmm, bir haftalık serinlik mi? Hadi bakalım göreceğiz. Bu sıcakların çabucak döneceğini biliyorum ben! 😠☀️

"Ah, bir hafta serinlik! Hadi bakalım, göreceğiz bu sıcaklar kaç günde geri dönecek... " 😏☀️

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri